Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 712 Bölüm Yorumu / 713 Teori

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyiki dofun arkasinin saglam oldugunu gorduk.yok kk olacak adam yok yonko yok dunyayi yonetiyor.

Dragon

Abi yeminle senin yorumları okurken öyle bir gaza geliyorumki kafamda biyerlerde two steps from hell protectors of the earth çalıyor:D

@Dragon

Kadın sayısı 3 birde Baby 5 vardı.Bence kadınlara sulanan kim varsa direk biletini kesiyor o yüzden sevmiyorlar Dofu :D
Adamsın Dof-sama sevdiğim yeni bir özelliğin daha ortaya çıktı :D

Dragon

Abi yeminle senin yorumları okurken öyle bir gaza geliyorumki kafamda biyerlerde two steps from hell protectors of the earth çalıyor:D
Ben o müziği açarak okuyorum :good:
bu kulakların duydugu, en iyi epic muziklerdendir gurur duydum, saolun :flaugh:

@Dragon

Kadın sayısı 3 birde Baby 5 vardı.Bence kadınlara sulanan kim varsa direk biletini kesiyor o yüzden sevmiyorlar Dofu :D
Adamsın Dof-sama sevdiğim yeni bir özelliğin daha ortaya çıktı :D
baby-5 direk tayfasından,üstelik rebecca ve violet gibi degil,anlık öfkeye kapılmıstı,violet ve rebeccanın kederleri daha derin,dofsa baby-5ın daha cok sevgilisini öldürür,tabi luffy onu öldürmezse :D

Birde bu kaidoudan korkma olayını çok abarttınız bence.Tamam herkes gibi çekiniyordur ama bir Amiral Yonko karşısında korkmadan durabiliyor.Doflamingonun neyi eksik üstelik kral hakisi mevcut.

Belki canavar tayfasıyla birlikte dressrosayı basmasından korkuyor olabilir ama birebirde o kadar korktuğunu sanmıyorum.

bakalım Oda övdüğü karakterden hangisini öne çıkaracak. Law'ın B planı ne acaba yoksa sadece Mugiwara tayfasına mı güveniyor :tmm:

Birde bu kaidoudan korkma olayını çok abarttınız bence.Tamam herkes gibi çekiniyordur ama bir Amiral Yonko karşısında korkmadan durabiliyor.Doflamingonun neyi eksik üstelik kral hakisi mevcut.

Belki canavar tayfasıyla birlikte dressrosayı basmasından korkuyor olabilir ama birebirde o kadar korktuğunu sanmıyorum.
Adamın planı var.Zamanı gelmeden önce Kaido ile karşılaşmak istemiyor.Yoksa eninde sonunda kapışacağı adamdan korkmaz.Luffy salağı şu an Kaido'dan korkmaz,bodoslama dalar ama bu onu Dof'tan daha güçlü yapmaz sadece salak yapar.Dediğin gibi çok abartıp Dof reyizi ezmenin manası yok.

Adamın planı var.Zamanı gelmeden önce Kaido ile karşılaşmak istemiyor.Yoksa eninde sonunda kapışacağı adamdan korkmaz.Luffy salağı şu an Kaido'dan korkmaz,bodoslama dalar ama bu onu Dof'tan daha güçlü yapmaz sadece salak yapar.Dediğin gibi çok abartıp Dof reyizi ezmenin manası yok.
Bende aynı şekilde düşünüyorum.Tabi sonuçta bir yonko diğer yonkolar hariç herkes için korkutucudur nerdeyse.Burda bir canavar ordudan bahsediyoruz.Tayfaları katleten acımasız bir ordu.Doflamingo bile tayfası hiç uğruna harcansın istemez.

Bu arada bu videoyu izleyin izletin bence animede bile bu kadar iyi olmayabilir.

[video=youtube;0F3KpMDqSUk]http://www.youtube.com/watch?v=0F3KpMDqSUk[/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık