Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 710 Bölüm Yorumu / 711 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzun zamandır böyle macera romanı tadını almamıştım yahu bir bölümden. Gerçekten çok heyecanlıydı, orman şahaneydi. İlk göründüğünde aklıma direkt Arzın merkezine yolculuk romanı geldi. Orman tam masal ormanı, gizemlerle dolu, garip bir halkı var. Çizimi ise muhteşem. Gelecek bölüm için sabırsızlanıyorum. :/

Cüce iyiydi bi, Law kafasında planı kurmuş gücünü Dof'a saklıyor.
Bellamy - Luffy diyaloğu güzeldi. Barto'nun kafada bir plan var, bir ilgisi var Luffy ile.
Öyle işte.
Luffy ile Kafacı dayının mücadeleyi bekliyorum.

Bu bölümde Robin'e bir kez daha aşık oldum, Law'a yeniden fan oldum :D
En çok ilgimi çeken detay Bartolomeo'nun tepkisiydi. Cidden tayfaya katılmak istiyor olabilir. Bu arada Sunny'de dönen olayları hala göremedik.

ulan bari hasta olucaksın saglam bir bölümden önce hasta olda öyle bekleyelim.bu ne şimdi.luffy yine mal mal dolanıyor.tüm olay bellamy ve luffy konusması.adayı koruyan isterse eşek balıgı olsun banane.atladı lawın oraya zamandan kazanıyor.

neyse en azından law zeki adam, gidecegi yere en uygun iki kişiyi yanına almıs.düz yolda kaybolan zoro falan orda işe yaramazdı.yetenegi eşsiz olan robin ve o ormana en uygun kişi olan usopp

şimdi bakalım dof ve fujitora nereden pırtlıyacak sanırım adam gibi vs için bir ay daha bekliyecegiz.:agla:

Bu bölümde Robin'e bir kez daha aşık oldum, Law'a yeniden fan oldum :D
En çok ilgimi çeken detay Bartolomeo'nun tepkisiydi. Cidden tayfaya katılmak istiyor olabilir. Bu arada Sunny'de dönen olayları hala göremedik.
Hakkaten la meyveyi Luffy için istiyordur belki:D Bölüm son zamanlardaki bölümlerin standartında bir bölümdü hani zorunlu verilen aralardan sonra normalde çıkması gereken manga bölümünü yazarın değiştirmesi daha fazla aksiyon eklemesi gerektiğiini düşünen kitleyi hiç anlayamadım zaten ama benim için bir sıkıntı yoktu aksiyona gireceğimiz zamanı bekliyorum

Hakkaten la meyveyi Luffy için istiyordur belki:D Bölüm son zamanlardaki bölümlerin standartında bir bölümdü hani zorunlu verilen aralardan sonra normalde çıkması gereken manga bölümünü yazarın değiştirmesi daha fazla aksiyon eklemesi gerektiğiini düşünen kitleyi hiç anlayamadım zaten ama benim için bir sıkıntı yoktu aksiyona gireceğimiz zamanı bekliyorum
Teori benim değil abi. Spoiler yorumları konusunda kizilejder1 şöyle yazmış:
benimde aklıma direk o geldi luffy i görünce biraz terledi acaba hasırsapka korsanlarına katılmak için mi almaya çalışıyor sonuçta adamın tipinden dolayı çocukken sorun yasadıgı belli bir ucube gibi oldugundan bizim tayfaya gelme ihtimali var biliyorsunusuz geçmişte önemli bir zorluk bir dışlanma yasadıysa biri genellikle tayfaya geliyor.Bide ben bartonun sadoby adalarında köle oldugunu ve müzahedede satılacagını luffyde kutsal ejdere saldırıp kölelerin serbest kalmasını sağladıgından bu adamın tayfasına gelmek isteyebilir.Bide bu adam luffyler köleleri serbest bıraktıktan sonra çıkmış bir karekter o sırada meyveyi bulum luffyleri bulmak için denize açılmış olabilir
Benim aklıma yattı açıkcası :)

Oda 705. sayıda olayları 5 perdeye ayırmıştı, ardından Corrida Kolezyumu ile devam etti. Bu sayıda ise 2. perde olan Caesar Takas Ekibi'ne geçti, sanırım sırayla ilerleyecek. Yani bundan sonra sırasıyla Zoro, Kinemon, Sanji ve Sunny'dekileri göreceğiz gibi. Bu sayı ise açık açık söyleyebilirim ki 2 haftalık bekleyişe değmedi. Yalnızca Law'ın ekibine bir sayı ayıracaksa oradaki hikayenin çok daha fazla aşama kaydetmesi gerekirdi.

luffynin vsleri çok kısa sürecek görürsünüz.cavendishin olduğu d grubu daha önemli.cavendish-bartolomeo-bellamy-doflamingo-fujitora-trafalgar law hepsi bir şekilde birbirine bağlanacak.küçük marineford olabilir bu arc.bartonun luffye yardım edeceğini düşünüyorum.

Abi bölümden daha ne bekliyorsunuz ?

Bu arada GreenBit bana şirinleri hatırlattı :D mantardandır belki :p

Not: Sonunda Slave List'deki Dwarves'ide gösteriyor Oda tapın tapın :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık