Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

706: Ilerle Law! Iyi Yürekli Adamın Son Savaşı!

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    27
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mesbir

Burayi demiyom.Son sahnede ağliyor ya o kare yok mangada.
Çocuğun ağladığı sahne gösterilmemiş ama gözaltına alındığı söylendi. animede bu sahneyi göstermişler.

Ama onun x drake olması ihtimal dışı gibi çünkü x drake 33 yaşında, bu sahne 13 sene evvel yani x drake o zamanlar 20 yaşında olmalı, ama dorry nin 20 yaşında olmadığı belli. Belki başka bir benzerlik vardır.

Çocuğun ağladığı sahne gösterilmemiş ama gözaltına alındığı söylendi. animede bu sahneyi göstermişler.

Ama onun x drake olması ihtimal dışı gibi çünkü x drake 33 yaşında, bu sahne 13 sene evvel yani x drake o zamanlar 20 yaşında olmalı, ama dorry nin 20 yaşında olmadığı belli. Belki başka bir benzerlik vardır.
Çocuk Drake hocam.Sbs de söylemiş Oda-sama.Barrels Korsanlarindan Dorry Drake mi diye sormuşlar.

Aynen suymus dedigim.

S: Barrels korsanlarında Dory denilen çocuk gerçekten X Drake mi?
C: Evet. Babası Barrels bir denizci subayı idi ve Drake babasından denizci olma izni alacağının hayalini kuruyordu. Daha sonra bir şeyler oldu ve Barrels oğluna şiddet uygulayan bir korsan ve zalim bir adam oldu. Drake babasına inandı ve onu takip etti, o zaman 19 yaşındaydı. Çok genç olmasına rağmen babasından korkuyordu. Ve sonra Drake denizciler tarafından korunan biri oldu. Ancak, tuğamiral olmasına rağmen kaderin bir tür oyunuyla kariyerini bıraktı ve bir korsan oldu. Ona ne oldu? Yakında neler olacağını çok merak ediyorum!

Çok güzeldi be.Ben de bi oturuşta 6 bölüm seyrettim.Özlemişim OP izlemeyi.fbleri iyi ki de biriktirmişim.Yatacak yerin yok Dof.Bekle sen :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık