Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 704 Bölüm Yorumu / 705 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

okanil

Wb tayfasi guc sirasina goreydi Bence. Lucy seytan meyvesini kullanmadan oyle bi canavari nasil yencek merak ediyorum

Wb tayfasi guc sirasina goreydi Bence.

ace jozudan güçlü mü?
Kısa öz [ Tabi 1 1.5 yıl oldu manga yayınlanalı yanlış hatırlıyor olabile bilirim :D ]

Marco - 1 Uçan tekme ve Aokijinin kılıç pert [ aynen Kizaruya attığı ile kıyaslarsak ] onun yeri sağlam
Ace - Kurtulduktan sonra [ ki bu adam tutsak ve tam güçte değil ] Aokiji ile başa baş dövüşe biliyor Meyvesi sağolsun
Jose - Yine başa baş dövüşüyor ama bir dikkati dağıldı adamın kolu gitti

Sence doğru değil mi ? :flaugh:

O değilde Bellamy sahnesini 4 gözle bekleyen bir ben mi varım ? :hhh:

Alex Louis Armstrong

Kısa öz [ Tabi 1 1.5 yıl oldu manga yayınlanalı yanlış hatırlıyor olabile bilirim :D ]

Marco - 1 Uçan tekme ve Aokijinin kılıç pert [ aynen Kizaruya attığı ile kıyaslarsak ] onun yeri sağlam
Ace - Kurtulduktan sonra [ ki bu adam tutsak ve tam güçte değil ] Aokiji ile başa baş dövüşe biliyor Meyvesi sağolsun
Jose - Yine başa baş dövüşüyor ama bir dikkati dağıldı adamın kolu gitti

Sence doğru değil mi ? :flaugh:

O değilde Bellamy sahnesini 4 gözle bekleyen bir ben mi varım ? :hhh:
Keşke luffy'le karşılassalar o anki tipini çok merak ediyorum Bellamy'nin :D Bu arada olmıyan karimazsına karizma katmış Bellamy :D

optimistic

ben mi yanlış gördüm yoksa yanan kollara izin yok mu dediler ??

edit:ingilizce anlamına bakınca anladım tamam :ehe:

bizim kılıç ustası ihtiyar kyros büyük olasılık. kyros'ta da kılıç var hem. yüzündeki yaralardan anlaşılacağı gibi dof'a yenilmiş olabilir. roger tayfasından olduğunu düşünmüyorum muhtemelen dof'un babası -eski kral-, kyros isyan çıkartmaya çalışınca dof'u gönderdi kyros'u durdurması için. gladiatör hanım kızımız da onun kızıdır ve tayfanın yeni üyesi olabilir kişilerden birisidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık