Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 704 Bölüm Yorumu / 705 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O zaman Teach için de ezik demek gerekir. Zira aralarında bir yaş fark var. Üstelik adama dert olmuş o yara. Manası derin olmalı.
O yüzden ezik dönemlerini kaale almamak lazım dedim. Karakterlerin gelişme hızları ve potansiyelleri bir değil ezik dönemlerinde teach bir şekilde üstünlük kurup o yarayı açmış Shanks'a ama sonradan fark atmış Shanks, teach'in tek yediği adamla oturup sake içer, kılıç tokuşturur olmuş. Ne kadar meyve kullanırsa kullansın bana göre Teach asla Shanks'ın seviyesine gelemez aralarında bi kapışma olacaksa ve Shanks yenilecekse bile bu anca hile hurda ile olur bana göre.

Bu karasakalıda kestiremiyorsunki arkadaş.Dana gibi adam.Gelen geçen vuruyor.Hiçbirindende kaçamıyor.Ace vurdu.Luffy vurdu.Wb vurdu daha hiçbirinden kaçabildiğini görmedim.Karasakaldaki dayanıklılık çok muazzam seviye herhal...

Monkey :D Luffy

Bu karasakalıda kestiremiyorsunki arkadaş.Dana gibi adam.Gelen geçen vuruyor.Hiçbirindende kaçamıyor.Ace vurdu.Luffy vurdu.Wb vurdu daha hiçbirinden kaçabildiğini görmedim.Karasakaldaki dayanıklılık çok muazzam seviye herhal...
aynen luffy hariç karasaklı pataklayan ya öldü yada rütbesinden oldu ilginç bir karakter bence karanlık bir geçmişi var çocukluğunda tek ağlayan çizilen oydu biraz sempati kazanabiliri ama inşallah luffy aralıksız 10 bölüm pataklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık