Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 703 Spoiler Paylaşım ve Yorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bi sıkıntı olmazsa hep böyle devam ederim ben seninle banlandığını ise bilmyorum çerlobilo ve ban çok ayrı iki kelime:D Birde şu meyve mevzusuna girdik madem mera mera değilde Garp'ın zuladan çok daha sağlam bi logia bekliyorum ben Coby'e.
Çerlobilo tarihinde kara bir leke olsa da, ban için özür dilendi, bir yanlışlık yapıldığı kabul edildi. :D
Japonca metni direkt dile çevirince kelimeler üzerinden fikir yürütmeye çalışıyorum. Arada bir kartal kelimesi geçip duruyor. Kartal zoanı mı var acaba ellerinde. Ayrıca Akainu da Onugimo'dan dem vuruyor. Temiz İngilizce spoiler çıksa da tam anlayabilsek yahu.

Coby bu meyveyi yerse Ace'in öteside bir seviyeye ulaşabilir.Rokushiki+haki+mera mera kafadan bir koramiral seviyesi.Coby'nin tek eksiği fiziksel güç.

İnşallah fake'dir. Coby gibi bir adamın Mera Mera'yı yemesini istemiyorum. Resmen hakaret bu.
Ancak spoiler doğru olsa bile Mera Mera'yı almak için denizcilerin turnuvaya adam sokması lazım..

Neden yorum ayrı biliyormusunuz 5 yıldır. çünkü spoiler metnini okumaya gelen adam yorumlar arasında kayboluyor. adam sırf spoiler görmek istiyor ve şu anda olduğu gibi yorumlar sayfa sayfa çoğaldıkça spoiler bulması için araması gerekiyor. yani yeni spoiler için adam şu anda gelse 3 sayfayı bulacak gece gelirse spoiler yada resim 8 sayfayı belki 10 sayfayı ve metin resim görmek için adam mecbur kalacak her sayfaya bakmaya. o yüzden yorum ve resim metin ayrı konu olmalı. düzen sağlıyor.
Her gelen spoileri moderatör anında ilk sayfaya kopyalayabilir haco. Karışıklık da yaşanmaz, kirlilik de olmaz.

İnşallah fake'dir. Coby gibi bir adamın Mera Mera'yı yemesini istemiyorum. Resmen hakaret bu.
Ancak spoiler doğru olsa bile Mera Mera'yı almak için denizcilerin turnuvaya adam sokması lazım..
Eğer chrome kullanıyorsanız spoiler metinini japoncadan türkçeye çevirin, çok daha vahim şeyler söylüyor aslında. ayrıca Coby'e verileceği kesin değil, onu geç meyveyi bile alabilecekleri kesin değil. Hemen yedirmeyin Coby'e siz de hacılar.
Ayrıca spoilerde Fujitora'nın denizciler adına dövüştüğünü söylüyor. Girdiği gibi de Diamante hariç hepsini süpürüyormuş arenadan.
Böyle bakınca bana da fake gibi göründü. Çünkü çok ciddi şeyler söylüyor. ama eğer fake de değilse cidden fena bir bölüm okuyacağız.

böyle bir spoilerın fake olma olasılıgı var sonucta amiral yapmak için cobye logia vermek ve bostaki hazır meyveyi vermek en basit kurgu.bunu düsünmeyen kalmamıstır.o yüzden e.odanın farklı bir sey yapma olasılıgı daha fazla.

öbür taraftan coby acısından bakarsak coby rokushiki + hakiyle zaten acei asabilirdi.üstüne birde acein meyvesini yerse yada diger taraftan ace acısından bakarsak acee rokushiki ve haki verirsen...ortaya bir amiral cıkar.

yani bekleyip görelim diyorum.meyve cobyde gitse,sanjide yese,luffyde yese e.oda bir kılıf uydurur buna :ehe:

Fake ve ötesi daha tokyo'da saat akşam 9'a çeyrek var inanılır bir spoiler olması için gece 11 ile 02:00 civarları arasında çıkmış olması lazım

Cobynin amiralliğe çok yolu var bu çok saçma gelir bence. Üstelik denizciler meyvenin bu dofun elinde olduğunu öğrense ne işler karıştırdığınıda çoktan öğrenirdi. Daha derin bir şeyler bekliyorum ben bu smile olayını denizciler eline geçirmek isteyebilir daha güçlü denizcilere sahip olabilmek için. Hali hazırda pacifistalar var ancak zoan türü denizcilerde müthiş güçlü olur. Kör adam halen muamma kimin adına ne için gözüktü bilmiyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık