Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 702 Bölüm Yorumu / 703 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof'un yeni dünyadan çağırdığı dövüşçüler arasında Beyazsakal korsanlarından yada müttefiklerden herhangi birinin geleceğini düşünüyorum. Arkadaşları olan Ace'in meyvesinin boşa gitmesini istemeyerek turnuvaya gelmeleri daha sağlam olaylar başlatabilir kanımca.

Aslında böyle diyince düşündümde, Smoker Law'a demişti "amacın karışıklık çıkartmak değil mi diye?" belki de Law biliyordur meyvenin Dof'ta olduğunu amacıda böyle bişeydir. Dediğin gibi beyazsakal korsanları gelirse ki amiralin de oraya doğru yola çıktığını biliyoruz, orada çok büyük olaylar dönebilir. Law amacına ulaşıp karışıklığıda çıkarır böylece.

Dof'un yeni dünyadan çağırdığı dövüşçüler arasında Beyazsakal korsanlarından yada müttefiklerden herhangi birinin geleceğini düşünüyorum. Arkadaşları olan Ace'in meyvesinin boşa gitmesini istemeyerek turnuvaya gelmeleri daha sağlam olaylar başlatabilir kanımca.
Süper olur öyle olursa. Zaten güzel bir arc olacağa benziyor.

Zoro'nun kılıçlarından birinin kaybolduğu önceki bölümden belliymiş de biz farkedememişiz.

Gördüğünüz gibi burada kılıçlar yerinde.

Burada ise Shusui yok.
Vallahi helal olsun. :)
Ancak Beyazsakal Korsanları'nın gelme olabiliritesi yok gibi.

Beyazsakal korsanlarının anca Arc sonunda meyveyi almaya geleceklerini düşünüyorum.Yoksa sanmam turnuvaya katılmaya geleceklerini.

WB. Korsanları Ace'ten kalan tek miras olarak Luffy'i görüyorlardı. Ama Ace'in meyvesi de onlar için önemlidir bence. Bu haber Yeni Dünyaya yayılmışsa onlarda duymuş olabilirler. Ama onların gelmesini çok yüksek ihtimal olarak görmüyorum(Yine de gelme ihtimalleri var). Planları olabilir vs. Ama müttefiklerin gelmesini bekliyorum şahsen.
wb ile kaidonun arası pek iyi değildi... eğer gelirseler %30 olan kaido planı oranı daha da artacaktır... ki benim tahminime göre gelecekler...

Punk Hazard'dan beri ana konu meyveler üzerinden gidiyordu. Dressrosa'nın(Doflamingo'nun) kolu her yere uzanıyor zaten. Kaido, meyve hasebi ile Wb korsanları, Dr. Vegapunk, Bide üstüne Amiraller de harekete geçti. Bunların ötesinde Süpernova ittifakları bile dahil olabilir olaya. Tüm bunlar bir Arc'ta toplanmaz ama harika bir Saga olacak bu sefer. :)

Hatta Mera Mera için Karasakal bile gelebilir yani. :D
bu arcın muhteşem geçeceğini düşünüyorum. en güçlü 3 shichi den biri dof ve belki de (koltuk olayında kupayı law olarak kabul edersek) 3 tane law ayarında adam var...ve yeni dünyadan gelecek adamlar var.. ve bu adamlar mera mera için geliyor... bu gelen admlar kolezyumun kahramanı olan diamenteyi yenecek güçte olduğunu düşünen adamlar olarak varsaymak lazım... karasakala gelirsek meyve topalayıcılığı yaptığını biliyoruz... mera mera yı istememesi için bence 2 neden olabilir... ilk sebeptoplamak istediği mera mera dan çok daha iyi meyvelerin olması.. ikincisi ise karasakalın bundan haberinin olmaması.. bence 2. şık daha mantıklı olurdu.. ama bu adaya kesinlikle bir amiral gelecek ya arc başında:D ya da arc sonunda:D...
vegapunk a ihtimal dışı bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık