Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 701 Bölüm Yorumu / 702 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kolezyum adından çok kolayca böyle bir müsabaka olduğunu düşünmüştüm ancak Oda için fazla basit olur diye pek üzerinde durmamıştım. Belki de biz bu herifi fazla büyütüp olmadık detaylara takılıyoruz. :D
Diamante Kolezyum'un Kahramanı olarak adlandırılıyor ancak bu kahramanlık bence orayı iyi idre etmesinden ileri geliyor. Antik Roma devrinde arenaları zengin tüccarlar idare ve domine ederdi. Oranın asıl savaşçı kahramanı Maça koltuğunda oturandır muhtemelen.
Bu arada Doflamingo-sama yine çok fena bir plan yapmış. Mera Mera için bir dövüş olduğunu öğrenen Luffy görevi falan unutur.

Kör kılıç ustası da kim olduğunu saklıyor Luffy'den. İkimizin de iyiliği için susmalıyım gibi bir şey demiş sanırım, alelacele tam çeviremedim.

Spoiler tutarlı görünüyor, doğruluğu hakkında bilgisi olan var mı?

Eğer spoiler dogruysa bölümler bugün gelir heralde.

spoilera göre kör kılıc ustamız cok ünlü ordan tanıyorlar ama kendisi söylemiyor luffye.en iyisi böyleymiş kıcımın kenarı,yine bir hafta sallıyacak.

sonra doflamingo kolezyumda savas tasarlatmıs.ödülde mera mera no mi,sonra shusuiyi calıyorlar,sanırım perilerede baglanıcaz ve e.oda yıkıcı ekibi dagıtıcak sanırım.

ayrıca luffy o kolezyuma gider herkezi üst üste koyup döver.hatta bunu bıyık ve sakalıyla yapar.aynı bir zamanlar muten roshi samanın dövüse farklı tarzla katılması gibi.ki sakala bıyıga iyi bakarsanız,anlarsınız :ehe:

gerisi teferruat gibi duruyor.bakalım şimdiden hazırlanın.upuzun bir arc olur 3 haftada bir ara veririz.belki yazın sonunda doflamingo dayak yer :flaugh:

dipnot;spoiler dogrudur çünkü,aohige paylasmıs ;)

Bu herif ne diyor aga? https://twitter.com/SASAKI_Hisashi
Shounen Jump sitesine giriyorum yine aynı durumlar. Alta da millet Oda-sensei hala hasta herhalde, geçmiş olsun falan yazmış.
Naruto ve One Piece yok galiba bu hafta.
Lütfen biri çıksın da yanlış gördüğümü, karıştırdığımı falan söylesin. :/

Bu herif ne diyor aga? https://twitter.com/SASAKI_Hisashi
Shounen Jump sitesine giriyorum yine aynı durumlar. Alta da millet Oda-sensei hala hasta herhalde, geçmiş olsun falan yazmış.
Naruto ve One Piece yok galiba bu hafta.
Lütfen biri çıksın da yanlış gördüğümü, karıştırdığımı falan söylesin. :/
bu haftada cıkmıcaksa bıraksın seriyi daha iyi bu ne lan dermişim :ehe: neyse bleachle idare ederiz olmadı,zaten noblessede bomba yerde,kendi kaybeder :hıh:

bu haftada cıkmıcaksa bıraksın seriyi daha iyi bu ne lan dermişim :ehe: neyse bleachle idare ederiz olmadı,zaten noblessede bomba yerde,kendi kaybeder :hıh:
Sen Bleach'le idare edersin de ben sadece Op takip ediyorum güncel. Şu an çölde aç susuz kalmış hissediyorum. :ühü:

Bu hafta çıkanlar listesinde de yok Naruto ve OP. http://www.shonenjump.com/e/weeklyshonenjump/

Allah acil şifalar versin Oda'ya. :/

Edit:

Naruto çıkmış. Umutlandım yeniden. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık