Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 700 Bölüm Yorumu / 701 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ilk defa buggyi görmek için can atıyorum :D daha ne olsun savaştan önce deseler buggy sch. olcak hadi lan derdim.

======Sahte Spoiler====

Shanks olayları öğrenir, Mihawk'ta yanındadır.
Rayleigh elinde gazete Law hakkında yorumlar yapar.
Moria,Abusalon,Hogback görünür. Moria ortak amaç olduğunu öğrenir harekete geçer.
Marco büyük olayların başlayacağını ve hazırda beklemeleri gerektiğini söyler.
Dragon görünür yine kasvetli bir ortamda. Yanında ivankov ve başka komutanlar vardır. Luffy'nin ne düşündüğünü merak ederler. Derhal komutanlara emir verir "yeni dünya karışmak üzere, bunu fırsata çevirmeliyiz"
Aokiji Greenbit'te bizimkileri beklemektedir ve Fujitora ile beraberinde 10 kor-amirali görür.

=====Sahte Spoiler=====

Kaynak : kıçım
kıçına sağlık fandaş bende bekliyorum bu tarz bir şey ama hepsi bir bölümde olmaz bence !

Morianın adamlarının gemisini gördük.acaba moria; ace ve wb nin ölü bedenini kullanırmı.bildiğimiz morai mezar soyguncusu.yeni dünyada barınmak için böyle bir girişimde bulunmuş olabilir çünkü wb ve ace in mezarı belli.(bu sayede ace e yine kendi meyvesini yedirir bizim luffy)

şu resimdeki halle luffy nin yonkouya kafa tutmasını isterdim(tabi wb de meyvesi olmayacak haliyle ama ölü bedeni bile çok fena iş yapar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık