Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

695: Hayatları Pahasına! Zafere Giden Yolda Koz Kartı Luffy!

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    33
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlık: "Hayatları Pahasına! Zafere Giden Yolda Koz Kartı Luffy!"
Manga: 756 (Son Sayfalar) + 757 (İlk 10 Sayfa)
Bölüm Yönetmeni: Tetsuya Endō
Animasyon Yönetmeni: Asako Narasaki
Yayın Saati: 09:30 JP / 03:30 TR

İndir:
720p Raw
720p HorribleSubs
1080p HorribleSubs

Caps

Gelecek Hafta

One Piece 696: Göz Yaşartan Kavuşma! Rebecca ve Kyros!

Son 10-15 bolumdur bolum sonunda Luffy bekle beni Doffy,geliyorum,yoldayim,5dkya ordayim vb. cumleler kuruyor.Kismetse 20 bolum sonra orda olurlar.

O Robin"in çizim ne öyle.Şu karakterleri çizerken bi standart tutturamıyorlar.Her hafta başka surat görüyoruz :D

Usoop'un sahnesi geliyor sonraki bölüm.Bölümün sonunda da Dofun yanına çıkmış olurlar.Doflamingo da demek geldiniz der orada bölüm biter.

Son 10-15 bolumdur bolum sonunda Luffy bekle beni Doffy,geliyorum,yoldayim,5dkya ordayim vb. cumleler kuruyor.Kismetse 20 bolum sonra orda olurlar.
Animeden bu göze çok batıyor. Adamların amacı dakikayı doldurmak olduğu için her bölüme koyar oldular. :)

O Robin"in çizim ne öyle.Şu karakterleri çizerken bi standart tutturamıyorlar.Her hafta başka surat görüyoruz :D
Robin çizimleri her zaman değişiyordu. Heralde Robin'i stajyerlere çizdiriyorlar. Eski bölümlerle birlikte heralde 5-10 farklı Robin olmuştur.

Bölümler için bir manga kullanmalarını eleştiriyorduk zamanında ama şimdi onu bile arar olduk.Olaya bak ya. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık