Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

686: Şok Edici İtiraf! Law'ın Duygusal Yemini!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümleri izlerken openingleri de izlerdim güncelle geldiğimden beri. Bugün openingi izlerken sıktı artık buda dedim konuya bir girdim haftaya değişeceğini öğrendim. Bölüm için en olumlu olay bu olsa gerek.

Şimdi toei'nin hakkını yemeyelim,adamlar bölüm uzatma konusunda tam bir usta haline geldiler.En azından Barto'lu sahneler güzeldi

Bir anime bölümü bir manga bölümüne bile tekabül etmiyor ya da sonları tutmadığı için bana öyle geliyor. Hâlihazırda fazlasıyla uzamış bir manga varken elimizde üstüne bir de animesinde mangada olmayan flashbackler , bitmek bilmeyen usoland tezahüratları , artık bıktıran bartolomeo şaklabanlıkları, bir dünya bölüm öncesi geçmiş bölüm görüntüsü , endingin dahi olmaması, açık şekilde dünyanın en popüler shounen serisine inanılmaz tezat kötü animasyonlarla boğuşuyoruz. Üstelik hafızam beni yanıltmıyorsa film z deki görüntüler güzeldi yani bu şirket beceriksiz değil önemsemiyor . Merak ettiğim ise mangaka buna neden bir şey söylemiyor böyle bir hakkı yok mu ? yoksa manganın animeye dönüşümü bir lütuf mu mangakalar için ? Ve bölüm elbette ki bomboştu. Bir gün mangayı animeden daha çok merak edeceğim aklımın ucundan geçmezdi. Teşekkürler toei.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık