Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

682: Düşman Hattını Yar! - Luffy ve Zoro'nun Karşı Saldırısı Başlar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hala mı anime taşlama :D animeyi artık mangadan bağımsız izlemeye alışmanız lazım yoksa her hafta her hafta böyle sövüp saymaya devam edersiniz. :D

Amiral pataklayacak seviyeye geliyorlar ya yavaş yavaş.. Alıştırma yapıyorlar herhalde. Bu bölümden güzel olacağı kesin de bakacaz artık. Böyle iğrençlikler çileden çıkartıyor beni. Alışamadım bir türlü gitti :(
Op anime için bazen diyorum ki bırak ya izleme çok da fifi diyorum.Sonra aradan biraz zaman geçiyor bu sefer eski bölümlerin hatırına bir kez daha bakayım diyorum ve hep bu şekilde periyodik olarak devam ediyor. Hayırsız evladı için atsan atılmaz satsan satılmaz diyen baba gibi hissediyorum kendimi. :ehe:

Roronoa Zoro

Op anime için bazen diyorum ki bırak ya izleme çok da fifi diyorum.Sonra aradan biraz zaman geçiyor bu sefer eski bölümlerin hatırına bir kez daha bakayım diyorum ve hep bu şekilde periyodik olarak devam ediyor. Hayırsız evladı için atsan atılmaz satsan satılmaz diyen baba gibi hissediyorum kendimi. :ehe:
Aynen öyle. En iyisi biriktirip izlemek. O zaman en azından bir süreklilik olduğu için biraz zevk alıyorsun. Öteki türlü 4 gözle bir sahne bekliyorsun, onun da ağzına ediyorlar işte böyle, sonra feryad ü figan. Daha ne kadar isyan edecez böyle ya ? Keşke bu arctan sonra değişseydi şirket de bari bundan sonrasını adam akıllı izleseydik. Olmayacak duaya amin de denilmez. Neyse canım sıkıldı, kaçtım ben..

Ben beğendim duyguyu felan güzel veriyorlar aslında çizimlerindeki kötülüğü anlatmaya gerek yok ama animatörlerin eklediği bazı sahneleri beğeniyorum.Örneğin şu Fujitora'nın parazit ipini ensesinden tutmasını felan çok beğendim.
Güzel bölüm.

İyicene türk dizilerine döndü :/ Sırf merak etsinler diye vermediler bu bölüm. Öteki bölüm de 2 hafta sonra çıkıyor :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık