Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

661: Savaş Lordlarının Yüzleşmesi - Law vs. Doflamingo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu konuda da kıyım olmuş.:ehe:

Uzak çizimler cidden komik duruyor yahu.En azından vücut ebatlarını doğru çizseler.:S

Bölümü 1080p olarak tekrar izledim.Kesinlikle olağanüstü bir bölüm olmuş.Çizimler olsun müzikler olsun her şeyiyle çok hoşuma gitti.Ah ulan Toei,ne olurdu her bölümde şu standartı yakalasaydın?:(
Gözüme çarpan tek yer;Dof'un topukla geçirdiği sahne daha epik yapılabilirmiş.:ehe:

Edit: Demeyi unuttum;özellikle yüz animasyonları resmen HxH kalitesinde olmuş.:D

Çizimleri beğendim . Dof'un yeteneği animede daha dehşet verici gözüküyor adam 10 saniyede koca şehri lime lime etti. Bartonun yeteneği gibi Law'ında yeteneğinin bir sınırı varmış mangada okurken böyle anlamamıştım olayı. Dof'un böyle bir sıkıntısı yok gibi gözüküyor.Haftaya olan karşılaşma umarım bu standartta olur

Alpamis

Bölümü 1080p olarak tekrar izledim.Kesinlikle olağanüstü bir bölüm olmuş.Çizimler olsun müzikler olsun her şeyiyle çok hoşuma gitti.Ah ulan Toei,ne olurdu her bölümde şu standartı yakalasaydın?:(
Gözüme çarpan tek yer;Dof'un topukla geçirdiği sahne daha epik yapılabilirmiş.:ehe:

Edit: Demeyi unuttum;özellikle yüz animasyonları resmen HxH kalitesinde olmuş.:D
1080p Alt yazılı izleme seçeneğimiz var mı ?

Fena değildi, Dof vs Law doldurma yerleri bile sırıtmamış güzel yapmışlar lakin o Room olayında saçmalamışlar ne öyle o:(
Ve çok daha epik olabilirdi Lawın 3 kurşun yeme sahneleri burda büyük sıkıntı var. Can alıcı noktların bazılarını es geçiyorlar. D. muhabbetini güzel yansıtmışlar ama o Law sahnesi olmamış.
Franky'i yavaşta olsa sevmeye başladım bide pantolon giyse :D

Bölüm güzeldi.Haftayaki bölümü ilk Japonca,sonra İngilizce ve Türkçe olmak üzere 3 defa izleyecem.Animenin bu kadar ilerlediğini bilmiyodum.Yalnız bölümde filler olduğunu tahmin ettiğim bir şaçma(geçen bölümde olabilir arka arkada izledim) bir sahne var.Abdullah ve diğer 2 oyuncak olan dövüşçüler birbirlerine isimleriyle hitap ettiler oyuncak modunda düşünürken.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık