Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

660: Kabus! Dressrosa'nın Trajik Gecesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Monkey :D Luffy

One Piece te demokrasi yada benzeri bir şey olan ada var mı?Bir W7 yi biliyorum oda meritokrasi ye giriyor biraz

Benim anlamadığım bu Dresrossa Krallığı fakir mi ? Ne bilim sarayın belli başlı bir parası olması gerekmez mi? Halktan toplarsın da sen de olur yetmez anlarım da ne bilim. Bunlar direk halktan almaya başladılar.

Monkey :D Luffy

Benim anlamadığım bu Dresrossa Krallığı fakir mi ? Ne bilim sarayın belli başlı bir parası olması gerekmez mi? Halktan toplarsın da sen de olur yetmez anlarım da ne bilim. Bunlar direk halktan almaya başladılar.
aynen fakirler hatta ülkede fakir fakiriz ama savaşmıyoruz bunada şükür gibi bir kafa yapıları var hatta Dof ülkeyi zengileştiriyor ondan katakullileri hariç seviliyor

Kesinlikle çok iyi bir bölümdü.

Çok kötü diyen arkadaşların iyi veya çok iyi kıstası nedir merak ediyorum. Filler sahneler kesinlikle mangaya uygun olup(hatta iyiki yapmışlar) Dresrosa'nın geçmişinde neler olduğunu çok iyi anlatmış. Mangada bu kadar iyi anlatılmamıştı.

Efektler ve anime senaryosu bana hunterxhunter izliyormuşum gibi hissettirdi. İzlediğini anlamayan kişilerin çok kötü olarak oy vermesi bence dikkate alınmamalı. Son bir kaç bölümdür çok çok iyi gidiyor anime üstelik en çok sıkılacağımız bölümler olmasını beklerken.

Alpamis

Ben de katılıyorum.Bu son 2 bölümdür iyi bir düzelme var.Hele ki bugün ki bölüm de aştılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık