Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

658: Şok! Oyuncak Asker'in Gerçek Kimliği!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ya bu arc'ı hiç sevmedim herkes bir şey peşinden koşuyor bilmem ne oluyor, memeler abartıldı falan. One piece daha izleyeceğimi sanmıyorum.

ya bu arc'ı hiç sevmedim herkes bir şey peşinden koşuyor bilmem ne oluyor, memeler abartıldı falan. One piece daha izleyeceğimi sanmıyorum.
Mangasını okuyorsan çokta sorun değil:cool: Mangasını okuyorsundur dicemde hiç yorumundan okuyor havası almadım:D

Bölümü geçte sonradan verilen movie de bir şey dikkatimi çekti ölü la bu topluluk bunlar shici. filan nereye yakalıyor birde çoğunu, yok sanırım burda bi hata var yoksa bi beyinsiz Kuma desek ee Buggyde yakalanmamış gibi kimler yakalndı da çoğunluğu ele geçirilmiş bu lordların?
Ha Barto artık dibine vurdu Luffy saplantısı konusunda:ehe: hay Allah'ım ne diyim ben bu soytarıya:oleyo2:

Animeyi bıraktım çoktan :D her konu açıldığında çok kötü oyuna basıyorum, gerek yok izlemeye mangası yeter bana.

Animeyi bıraktım çoktan :D her konu açıldığında çok kötü oyuna basıyorum, gerek yok izlemeye mangası yeter bana.
Senin avatarın yeter. :D

@Korsanlar ''Kralı''

Görünüşe aldanma :D Bu filmde Luffy Mihawk'ın yenemediği bu adamları yenerek onu geçmiş olacak bence :D Bu sayede Dof'u indirince bize diyecek ki ''Mihawk Dof'tan üst seviye onu zaten geçmişti.'' :D

Şaka şaka harbi çöp gibi duruyor bunlar şu serumla yürüyen adam hele Chopper in minik hali bile geçer onu bence :D

Mangasını okuyorsan çokta sorun değil:cool: Mangasını okuyorsundur dicemde hiç yorumundan okuyor havası almadım:D

Bölümü geçte sonradan verilen movie de bir şey dikkatimi çekti ölü la bu topluluk bunlar shici. filan nereye yakalıyor birde çoğunu, yok sanırım burda bi hata var yoksa bi beyinsiz Kuma desek ee Buggyde yakalanmamış gibi kimler yakalndı da çoğunluğu ele geçirilmiş bu lordların?
Ha Barto artık dibine vurdu Luffy saplantısı konusunda:ehe: hay Allah'ım ne diyim ben bu soytarıya:oleyo2:
mangasını da geçen yaz bıraktım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık