Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

653: Nihai Dövüş! Jora vs Hasır Şapkalar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

2 yarısından sonra izlemeye başladımda bunlar ne saçmalıyor arkadaş.İlk defa animeye çok pis kıl oldum.

Jora dev gibi birşeye dönüşmüş.Bizimkiler eski haline dönüşmüş ama hala dövüşüyorlar.Ne alaka yav.Brook Jora'yı kandırıp kesiyordu.Burada takım halinde falan dövüşüyorlar.Öyle yeniyorlar.Ne alaka ya.
Ha ha ha :hhh: İşte bu çok komik.Geçen hafta bölümü beğenmeyenlere laf söyleyen arkadaş bu hafta kendi yorum yapmış.:good: İşte aradığım ruh budur :good: (İşin aslı birşey aramıyorum :( )

Neyse bölüme gelicek olursak çok süper bir bölümdü.İleriki fillerları merakla bekliyorum.Bence oda manga çizmeyi bıraksın.Animatörler animeyle devam etsin.Ne gerek var mangaya adamlar ne güzel senaryo yazıp seriye yeni bir bakış açısı getiriyorlar :good:

Ha ha ha :hhh: İşte bu çok komik.Geçen hafta bölümü beğenmeyenlere laf söyleyen arkadaş bu hafta kendi yorum yapmış.:good: İşte aradığım ruh budur :good: (İşin aslı birşey aramıyorum :( )

Neyse bölüme gelicek olursak çok süper bir bölümdü.İleriki fillerları merakla bekliyorum.Bence oda manga çizmeyi bıraksın.Animatörler animeyle devam etsin.Ne gerek var mangaya adamlar ne güzel senaryo yazıp seriye yeni bir bakış açısı getiriyorlar :good:
Ne pis trolün varmış senin :(

Onu yaptıda sonra biraz daha uzatmaya karar vermişler :)

Çok kötüyü haketti bu bölüm.
Mangaya baktım.Herhalde o aradaki olayları bu bölüme kitlemişler.Ne gerek vardı ki bu kadar uzatmanın.Malum olayda gelecek haftaya kaldı.Barto-Zoro karşılaşmasıda ilk yarıda oldu herhalde.Göremedim onları.Bir daha izleyince yorumumu yaparım fakat geri kalan kısım çok kötüydü.

Cidden Jora vs Straw-hat'tan keyif alan oldu mu acaba ? Brook tek atıp geçecekti.Vay be Brook diyecektik.Sonrasında Jora yerde yatıyor olarak görecektik.Gitsinler başka şeylere fill sahnesi koysunlar.Böyle boş beleş şeylere fill sahnesi koyacaklarsa işimiz var bunlara.Sanji vs Dof yapsın razıyım.Sanji Dof'u zorlasın falan.Denk dövüşsün.:D

Ben animeyi seviyorum Toei muhteşem,olağanüstü bir anime şirketi çok iyi işler çıkartıyor fakat böyle boş beleş şeyleri çok uzatınca insan ister istemez kıl oluyor.Hele ki böyle saçma sapan olunca.

Unknown

Ben animeyi seviyorum Toei muhteşem,olağanüstü bir anime şirketi çok iyi işler çıkartıyor fakat böyle boş beleş şeyleri çok uzatınca insan ister istemez kıl oluyor.Hele ki böyle saçma sapan olunca.
Ben bu filler ı çok sevdim mesela çok harikaydı hikayesi ve dövüşüde çok sevdim.Jora nın gücü çok yaratıcıydı ve yenme biçimleri falan çok güzeldi.Niye sevmedin pek anlamadım açıkçası umarım devam bölümlerinde mangadan tamamen kopup kendi hikayelerini yaparlar..Yani zevkle izlerim diye düşünüyorum.

Roronoa Zoro

E. Oda'nın kalbi parçalanmıyor mu acaba bunları gördükçe... Ömür boyu mu yaptınız ulan antlaşmayı, başka şirkete verilemiyor mu?

Caponca izledim atlaya atlaya nasil olmus die. Joranin dovusinde kapadim foruma girip oyumu cok kotuye bastim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık