Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

627: "Luffy Denizde Ölüyor mu!? Korsan İttifak'ının Çöküşü!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Monkey :D Luffy

adam meyvesiz dövüşün dedi aha filler miller demeyecekler öldürtecekler lawı dedim

Çok çok çok vasat bir bölümdü.. Haoushoku Haki kullandırtmadılar ayrıca Law ve Luffy yumruk yumruğa denklermi ? :D sadece gülerim @hatemfatih 'in dediği gibi PATİ VER ! nedir yahu filler izlemeyi zaten sevmem iyice soğudum saçmalıklar bitsede kaldığımız yerden gitsek.

Çok çok çok vasat bir bölümdü.. Haoushoku Haki kullandırtmadılar ayrıca Law ve Luffy yumruk yumruğa denklermi ? :D sadece gülerim @hatemfatih 'in dediği gibi PATİ VER ! nedir yahu filler izlemeyi zaten sevmem iyice soğudum saçmalıklar bitsede kaldığımız yerden gitsek.
Law en cool karakterlerden biri adamın şekli bozulmasın diye kılıcı omzundan indirmiyorlar yara oldu eti kemiği şekil olacak diye. Adama köpek oturuşu yaptırdılar.

iyiki izlemiyorum filler :D

Şu Peto peto meyveli herifi vereceksin Doflamingo'nun eline ayakkabılarını cilalatacak en güzeli , biri demişti siz neden villian seviyorsunuz sonunda yenilecek ezilecek diye , bende bunu kastettmiştim her bölüm böyle ezilmesindense bir kere yenilmesi kafidir hahah.
Filler miller henüz manganın ne olduğunu bilmeden OP'i animedden takip edenler var onların gözündeki imajıda önemi.:/

Law fiziksel güçte luffy ye eşitmiş animatörlerin gözünde.. Ayrıca peto sağlam meyveymiş yazık olmuş fillerde

Law olayı çözdü galiba. Bunlar tutsakken kötü adam (adı neyse artık) CC'ye yere uzanmasını söylüyor. CC o sırada bizimkilere kızdığı için söyleneni duymuyor, akabinde de kötü adam emrini tekrarlıyor. Ancak o zaman CC yere uzanıyor.
İşte tam sırada Law'ın yüzünde "bir dakka n'oldu demin? ulan acaba..." bakışı var. Yani adamın söylediklerini duymazsan meyvenin gücü işe yaramaz. Bleach'deki Rojuro'nun bankaisi gibi diyelim. Law da sonraki bölümde artık kulağına pamuk tıkar ne yapar bilmem ama bir şekilde adamın emirlerini duymasını engelleyecek bir şey yapacak bence.

Animesini balıkadam arc'da bıraktım.
Yorumlar dikkatimi çekti 627'ye bakayım dedim bakmaz olaydım :/
Rezalet , bu bölümü yapanların evlerine ateş düşsün :T

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık