Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Teori] 3 Büyük Adam - 3 Büyük Kaybediş

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda kadir †. tarafından 15 Eyl 2016 tarihinde açılan konu

?

Tutar mı ? Tutmaz mı ?

1. Tutar

75.0%
  2. Tutmaz

25.0%
  1. kadir †. Keyser Söze

kadir †. (Keyser Söze)
    Mesaj Sayısı 6,837
    Üyelik Tarihi4 Tem 2012
    Şimdi kapaklar da Monster Trio'ya yönelik 3 ölüm mesajı gördük. Biri gerçekleşti. Diğerleri Sanji ve Zoro'ya yönelik. Sanji için gerçekleşecek ölüme de gelecem birazdan.

Kapakta verilen mesaj gerçekleşti. Luffy Ace'i kaybetti. Peki Sanji ve Zoro ?

Sanji Kimi Kaybedecek ?

Geçenlerde bir teori atmıştım. Sanji ölecek mi diye. Bu haftaki bölümü okuyunca jeton düştü. Özellikle Sanji bu arc'ta bölüm mesajlarında da görüldüğü üzere ezildikçe eziliyor. Ailesi kadar nasıl şeytanlaşabilecegini düşündüm. Luffy'nin Ace'inin Sanji için kim olduğunu düşününce olay oturuyor. Bu arc'tan sonra eski Sanji olmayacak. Ailesinin karşısında aciz kaldığı, gerçek Vinsmoke Sanji'yi görücez :good:

Şu açtığım konu da Sanji için ölüm mesajı daha net :good:

http://www.korsanfan.com/konu/sanji-Ölecek-mi.5166/

Bu bölümle birlikte aslında Zeff'in çoktan harcandığını düşünüyorum. Arc'a duygusal bir hava, Sanji'nin dellenmesine bir epiklik katacaktır :D Oda Sanji'yi öldürmez :good: Geriye Luffy'nin Ace'i gibi harcanacak bir Zeff kalıyor.

Zoro Kimi Kaybedecek ?

Gelelim Zoro'ya 944.bölüme yönelik bir mesaj var. Şimdi ben de ilk başta bu kapakta Zoro'nun öleceğini düşündüm. Ama Ace'in öldüğü kapağa bakınca jeton düştü. Mesajı başka karakterlerin aracılığıyla verip foreshadowing de ona yakın bir karakteri harcıyor mangaka.

Kapakta Zoro'nun kuru kafalı tişörtünü, sarılmış Zombi'yi, yerden çıkan bir eli, mezar taşında 944.bölümü temsil ettiği düşünülen sembolü görüyoruz.

Serinin başından beri haç sembolü ile temsil edilen Mihawk var.

Asıl mesaj Zoro'nun aracılığıyla en sağda verilmiş. Haç artık sandığa kaldırılıyor. Zoro'nun kaybedeceği kişi de Mihawk. Ama adil bir dövüşte yenileceğini sanmıyorum. Bu da Zoro için intikam nedeni olacaktır.

İkinci ama çok düşük bir ihtimal de Tashigi'yi kaybetme ihtimali ki sandıktaki haç bu ihtimali düşürüyor :good:

Sonuç olarak Luffy yerine Ace, Sanji yerine Zeff, Zoro yerine Mihawk ölecek. Monster Trio'nun kişilik dönüşümü tamamlanacaktır.

2. Alpamis Monkey D. Luffy

Alpamis (Monkey D. Luffy)
    Mesaj Sayısı 16,170
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Olabilir güzelmiş ellerine sağlık.:D Zeff reyiz ölmesin ama.:S

3. kadir †. Keyser Söze

kadir †. (Keyser Söze)
    Mesaj Sayısı 6,837
    Üyelik Tarihi4 Tem 2012
    Birileri ölecek kesin, ana karakterler olmasından daha mantıklı :good: Ace de verdiği mesajı Zoro ile Sanji için de vermiş işte :(

4. Alpamis Monkey D. Luffy

Alpamis (Monkey D. Luffy)
    Mesaj Sayısı 16,170
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Aynen güzel oturuyor örnekler. Zaten Zoro ve Sanji ölmez seri sonuna kadar bence.

5. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 3,877
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Birazdan bakacağım eminim güzel olmuştur yine :D

6. Charlotte Linlin (Mercury)
    Mesaj Sayısı 5,503
    Üyelik Tarihi16 Ara 2015
    Aslında Tayfadan biri ölse ve bütün tayfa kişilik dönüşümü yaşasa daha iyi olur ama buda olabilir:)

7. kadir †. Keyser Söze

kadir †. (Keyser Söze)
    Mesaj Sayısı 6,837
    Üyelik Tarihi4 Tem 2012
    Dağılıp giderler o zaman. Luffy berduş olur :D

8. Charlotte Linlin (Mercury)
    Mesaj Sayısı 5,503
    Üyelik Tarihi16 Ara 2015
    Bir hafta sonra unuturlar bence:D

9. Shanks Shanks(◕‿◕✿) Mihawk(งಠل͜ಠ)ง

Shanks (Shanks(◕‿◕✿) Mihawk(งಠل͜ಠ)ง)
    Mesaj Sayısı 2,364
    Üyelik Tarihi8 Oca 2010
    Mihawk ölsün yani :s Bu arada Zoro'nun tişörtünün arkasında yazan şey "ultimo" sanırım o da italyancada son demek

10. kadir †. Keyser Söze

kadir †. (Keyser Söze)
    Mesaj Sayısı 6,837
    Üyelik Tarihi4 Tem 2012
    Ya Tashigi ya Mihawk Zoro ile bağlantılı başka kimse yok. Bide Dojo da sırıtan reyis var. Üçünden biri :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık