Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Yerel Seçimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsanları kışkırtıp sonra mağdura yatma. Kendini çok zeki sanıyorsun yada buradakileri aptal.
yok la mağdura yatmadı, o daha çok kalp kırmayalım daha fazla dedi. daha önce pek çok muhafazakar bu sitede aynı lafları söylemişti, bu arkadaş da muhafazakar mı bilmiyorum ama genel olarak böyle bi söylemleri var. bak bikaç saate bir iki tane daha böyle söylem görebiliriz. genelde summon oluyorlar bu çağrıya

yok la mağdura yatmadı, o daha çok kalp kırmayalım daha fazla dedi. daha önce pek çok muhafazakar bu sitede aynı lafları söylemişti, bu arkadaş da muhafazakar mı bilmiyorum ama genel olarak böyle bi söylemleri var. bak bikaç saate bir iki tane daha böyle söylem görebiliriz. genelde summon oluyorlar
Kanka oradaki söylemeye calistigim sey konunun amacından cıkmamasıydı çünkü yerel seçim max 1 gün falan konuşulur onun haricindeki yorumlar artık biraz genel siyasete girer ister istemez. Oraya girince de insanlar ciddileşebilir bunun önüne geçmek açısından belli bi süre açık tutulup sonra kapatılması görüşündeyim

sanmıyorum çok uç söylemleri var. türkiye’deki en gerici tarikatın en büyük sempatizanları bile şunu yazar mı sanmıyorum .
Bazı şeyleri abartarak söylüyor ama temel görüşlerinin bu seviye olduğunu söylüyorlar, twitterda eskiden bu arkadaşla çok yakın olan kişiler görüşlerinin bir kısmının gerçek olduğunu fark edip muhabbeti kestiklerini söylemişlerdi.Bende komikse gülüp geçiyorum sadece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık