Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Yerel Seçimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sevinemiyorum da. Cumhurbaşkanlığı seçimi bundan çok daha basit bir şekilde kazanılacakken gerçekten de kk gibi bir adamın egosu yüzünden travma yaşadık ve bu kadar umursamadığımız bir seçimde net bir zafer alıyoruz. Harbiden içim çok buruk
Aklı başında olan hemen herkesin böyle hissettiğini düşünüyorum.

Sevinemiyorum da. Cumhurbaşkanlığı seçimi bundan çok daha basit bir şekilde kazanılacakken gerçekten de kk gibi bir adamın egosu yüzünden travma yaşadık ve bu kadar umursamadığımız bir seçimde net bir zafer alıyoruz. Harbiden içim çok buruk
Bence zaten sevinilecek aman aman bir şey yok ortada.Ülkenin zihniyeti belli,iktidar desen hala onlar.İnsanlar sevinmeye yer arıyorlar gibi sanki..

Problem umursamaktaydı bence. Herkes bir tek benim doğrularım söylensin, herkes bir tek bana çalışsın herkes benim sevmediğimi gömsün kafasında canhıraş sürece yoğunlaşınca ve sosyal medya da sırf bu gündemle dönünce seçimin kaderini değiştirebilecek kitle seçimi karşı tarafa verdi.

Problem umursamaktaydı bence. Herkes bir tek benim doğrularım söylensin, herkes bir tek bana çalışsın herkes benim sevmediğimi gömsün kafasında canhıraş sürece yoğunlaşınca ve sosyal medya da sırf bu gündemle dönünce seçimin kaderini değiştirebilecek kitle seçimi karşı tarafa verdi.
Katılmıyorum. KK en başından beri hataydı. Seçimi kaybedecek tek kişi aday oldu ve kaybettik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık