Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2023 Eurovision Şarkı Yarışması

Sizce Hangi Ülke ve Şarkısı Birinci Olacak?

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
maneskin'in şarkısı çok abartıldı be sanki. netta'nın toy'u neyse maneskin'in zitti e buoni'si o benim gözümde. 2021'de 2. olan barbara pravi'nin voila'sı çok daha fazla hak ediyordu 1. olmayı.

yaşlı olduğum için de olabilir ama çok genç işi geliyor bana bu şarkılar. iddialı olacak ama benim favori eurovision senem 2019 ve iki şarkı da ilk 5'e giremez 2019'da. hele mahmood'un soldi'sinin yanında maneskin'in şarkısı da ne bileyim ya.

maneskin'in şarkısı çok abartıldı be sanki. netta'nın toy'u neyse maneskin'in zitti e buoni'si o benim gözümde. 2021'de 2. olan barbara pravi'nin voila'sı çok daha fazla hak ediyordu 1. olmayı.

yaşlı olduğum için de olabilir ama çok genç işi geliyor bana bu şarkılar. iddialı olacak ama benim favori eurovision senem 2019 ve iki şarkı da ilk 5'e giremez 2019'da. hele mahmood'un soldi'sinin yanında maneskin'in şarkısı da ne bileyim ya.

İkisini de tokatlayacak kalitede ki birini tokatlamış zaten. Ayrıca soldi nedir neyini daha iyi buldun da böylesine coşturdun dostum. Boru gibi şarkı yapmış bebeler 2021'de. Övgüyü de abartıyı da hak etmişler.

İkisini de tokatlayacak kalitede ki birini tokatlamış zaten. Ayrıca soldi nedir neyini daha iyi buldun da böylesine coşturdun dostum. Boru gibi şarkı yapmış bebeler 2021'de. Övgüyü de abartıyı da hak etmişler.
Ben de Datte ile aynı fikirdeyim. Soldi şarkısını tek artısı sahnede seyirciyi çekmesiydi, yoksa şarkı sıfır benim için de. Voila çok sevdiğim şarkı, o da birinci olsaydı mutlu olurdu. O sene ilk 8'de olan bütün şarkıları layık buluyorum. Ancak zevkler ve renkler herkesin farklıdır. İlletyus'un yorumu da Datte'nin yorumu da hoşuma gitti.

Datte'ye de dedim. Artık birinciliğin önemi yok bence. Spotify, TikTok gibi platformlarda viral olmak önemli. Bunu yapıyorsan zaten bize söz kalmıyor bir yerde. Måneskin ve Duncan Laurance dinlenmelerle diğer seneleri aştı.

İlletyus, genç işi konusunda şuna katılıyorum. Bundan sonra yarışmadaki şarkıları daha çok böyle göreceğiz. Danimarka, Finlandiya, Romanya'nın bu sene yaptığı tarzda şarkılar daha çok göreceğiz gibime geliyor.

hiç katılmıyorum ikisini de tokatlayacak kalitede olduğuna. kötü şarkı değil. özellikle sahne şovu olarak çok iyiydi, coşturdu milleti ve aldı oyları. geçen sene de hem ispanya hem de ingiltere daha iyiydi ama özel durumundan ötürü ukrayna aldı birinciliği.

şarkı eurovision'da iş yapacak bir şarkıydı 1. olmayı hak etmedi demiyorum ama bence fransa'nın şarkısı şarkı olarak daha çok hak etmişti. abartıldığı kadar iyi olduğunu düşünmüyorum ama netta'nın şarkısını tekrar dinledim ve maneskin'e haksızlık yapmışım bunu kabul ediyorum.

hiç katılmıyorum ikisini de tokatlayacak kalitede olduğuna. kötü şarkı değil. özellikle sahne şovu olarak çok iyiydi, coşturdu milleti ve aldı oyları. geçen sene de hem ispanya hem de ingiltere daha iyiydi ama özel durumundan ötürü ukrayna aldı birinciliği.

şarkı eurovision'da iş yapacak bir şarkıydı 1. olmayı hak etmedi demiyorum ama bence fransa'nın şarkısı şarkı olarak daha çok hak etmişti. abartıldığı kadar iyi olduğunu düşünmüyorum ama netta'nın şarkısını tekrar dinledim ve maneskin'e haksızlık yapmışım bunu kabul ediyorum.
Dostum açık konuşayım soldi ile aynı cümle içerisinde dahi kullanmam Maneskin şarkısını. Arada klasman farkı var. Fransa'nın şarkısı güzelmiş ama maalesef rakibine baskın gelecek kadar iyi değil kazansaymış Maneskin Manga vol 2 olurmuş. En çok konuşulan, ilgi çeken, hatırlanan şarkı olarak sıyrılırdı kendi yılından. Sahne şovu (giriş kısmı yeter), grup üyelerinin enerjileri ve uyumları, şarkının çok güzel bir rock parçası olması ve kendi dillerinde söyleyerek tüm dünyayı etkilerine almaları çoktan efsane birinciler kategorisine soktu Maneskin'i.

Artık birinciliğin önemi yok bence. Spotify, TikTok gibi platformlarda viral olmak önemli. Bunu yapıyorsan zaten bize söz kalmıyor bir yerde.
bunun en güzel örneği geçen sene ermenistan adına yarışan snap isimli şarkı. tiktok'ta viral oldu ve sadece spotify'da 1 milyara yakın dinlenmesi var tüm versiyonlarının şu an itibarıyla.

Danimarka, Finlandiya, Romanya'nın bu sene yaptığı tarzda şarkılar daha çok göreceğiz gibime geliyor.
sırbistan'ın şarkısı da eklenebilir bu listeye.

Dostum açık konuşayım soldi ile aynı cümle içerisinde dahi kullanmam Maneskin şarkısını. Arada klasman farkı var. Fransa'nın şarkısı güzelmiş ama maalesef rakibine baskın gelecek kadar iyi değil kazansaymış Maneskin Manga vol 2 olurmuş. En çok konuşulan, ilgi çeken, hatırlanan şarkı olarak sıyrılırdı kendi yılından. Sahne şovu (giriş kısmı yeter), grup üyelerinin enerjileri ve uyumları, şarkının çok güzel bir rock parçası olması ve kendi dillerinde söyleyerek tüm dünyayı etkilerine almaları çoktan efsane birinciler kategorisine soktu Maneskin'i.
tam tersini düşünüyorum ben de. evet, soldi de ileride vay be ne şarkıydı diye hatırlanmayacak ama maneskin'in şarkısı da efsane şarkılar klasmanında yer alacak bir şarkı değil bana göre. başkasına göre girebilir bu listeye ama hard rock hallelujah, fairytail, waterloo, euphoria falan var en iyiler listesinde. ben sokmam. yaşlı, zevksiz, kulaksız ve önyargılı denebilir bana ama benim tavrım net bu konuda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık