Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2018 FIFA Dünya Kupası

Kupayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belçika'da liderlik vasfı yok, Fransa güçlü ama bana güven vermiyor, hep her an dağılacak havasındalar.

Apaçi zorlarsa Portekiz'in şansı var ama bence İsviçre alacak!

Bu turnuva favoriye gitmez gibi Almanya, Brezilya, İspanya falan hep sıkıntılı. Arjantin'de ise Messi var.

Güney Kore teknik direktörü Shin Tae-yong

"İdmanlarımızı izleyen İsveç teknik heyetinin görevlendirdiği gözlemcilerin kafasını karıştırmak için oyuncuların formalarına 4 farklı forma numarası koyduk. Zaten Avrupalılar oyuncularımızı yüzlerinden ayırt edemez."

:oleyo2:

Büyük gün geldi. Bayraklar açılsın, standlar kurulsun,tanrı Japonu korusun! Şanlı Japonyamız, sonuncu çıktığı 2014 yılındaki grubundan birinci çıkan Kolombiya karşısında. Gün intikam günüdür! Yetenek abidesi kolombiya mı? Yoksa buraya kan ve göz yaşı dökerek gelebilen şanlı samuraylarımız mı? Maçın başlama saati 15:00.

Büyük gün geldi. Bayraklar açılsın, standlar kurulsun,tanrı Japonu korusun! Şanlı Japonyamız, sonuncu çıktığı 2014 yılındaki grubundan birinci çıkan Kolombiya karşısında. Gün intikam günüdür! Yetenek abidesi kolombiya mı? Yoksa buraya kan ve göz yaşı dökerek gelebilen şanlı samuraylarımız mı? Maçın başlama saati 15:00.
Yav Tsubasa gibi bir destanla büyüyen nesillerden bile topçu çıkmamışsa bu adamlarda iş yok demektir :D Ben bıraktım Japonlardan futbolda bir şey beklemeyi.

Yav Tsubasa gibi bir destanla büyüyen nesillerden bile topçu çıkmamışsa bu adamlarda iş yok demektir :D Ben bıraktım Japonlardan futbolda bir şey beklemeyi.
Ben inanıyorum o sene bu sene. Bu kadar çok sürpriz sonucun olduğu ilk maçlarda, Japonya da milletin kuponunu yatırmak için kazanmalı. :D

Escobarın askerleri Caponları ot diye içerler :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık