Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2018 FIFA Dünya Kupası

Kupayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben penaltı değil demiş miyim hiç bir bak bakalım. Zaten penaltı onu hiç tartışmaya açmadım. Sen tutmuş niyet okuyuculuğu yaparak adam bilerek yaptı, çakal yediremedi falan dedin bir de beni niyet okumakla itham ediyorsun. İyiymiş :D

O değil de şu Pogba'ya 105 m veren adam ben olsaydım sigaradan komaya girerdim herhalde, yazık.
Bana göre bilerek yaptı, sen kesin kez bilerek yapmadı tarzında söyledin.

Pogba büyük gelecek vaad ediyordu, o sebeple o zamanlar o para verilirdi, şuan o seviye de değil, ama yine çok iyi oyuncu. 60 m eder.

Bana göre bilerek yaptı, sen kesin kez bilerek yapmadı tarzında söyledin.

Pogba büyük gelecek vaad ediyordu, o sebeple o zamanlar o para verilirdi, şuan o seviye de değil, ama yine çok iyi oyuncu. 60 m eder.
Bana göre bilerek yapmadı, sana göre bilerek yaptı. Araya "kesin kez" sıkıştırarak ne yapmaya çalışıyorsun ve niye hala uzatıyorsun bilmiyorum -_-

Aslında dalgasına diyorum. Takip etmedim, araştırmadım ama bu oyuncuların o ülkenin alt yapıları sayesinde geliştiğini sanıyorum. Eğer hal böyleyse, kimse Fransa'ya çamur atmasın.
Öyle, olay kan değil, eğitim. O zencilerin hepsi Fransız futbol kültürünü temsil ediyor. Asıl komik olan Almanya'da yetişen oyuncularla milli takım kurup sonra da Türk Futbol'u demek. Bunun yasaklanması gerek çünkü gerçekten saçma ama hala el atmadılar bu duruma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık