Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] 2009'dan Günümüze Sağlam Teoriler

Bazılarının tutması çok ilginç olmuş. Çünkü bazı teorileri öyle sallama ile tutacak türden teoriler değil. Adam ya baya şanslıymış yada içerden bilgi almış. Doğru bilgiler belli olmasın diye de bazı sallamasyon teoriler eklemiş. Tayfa ölümü olacağını hiç sanmıyorum ama Law'ın olayı tutsa baya iyi olur.

En son spoiler konusunda okudum bunu ama bazı yanlışlıklar var.Sanji son savaşta ölecek deniyor şimdi değil.Olur mu o savaşta bence olabilir.All blue'yu sen gör olayı da serinin dramatize yapısına çok uygun olur.

Ha bu arada bunlar teori falan değildir.Eğer aldatmaca yoksa böyle nokta atışı tutan birden fazla bilgi olmaz.Buna içerden bilgi almak denir.Elemanın birisi belki kasa defterini gördü editördü vs zamanında bazı bilgileri öğrenmiş olabilir.

Kaido'nun oğlu yüzünden intihar etmesi mantıklı.Hep bu adam intihar ediyor diyoruz ama geçerli bir neden açıklanmadı şu ana dek.Ölemiyorum diye kimse intihar etmez onu bir kere çıkarın kafanızdan.

Oda'nın dediği göz bantlı kişi belki Law olur.Bu da olası.

Hepsinin ihtimali var ama Zoro'nun Kaido'nun oğlu çıkması biraz garip duruyor.Onu kabullenmesi zor.Zira boyut olarak ve benzerlik açısından bir yakınlık görebilmek mümkün değil gibi.Zoro'ya Kaku'nun canavar demesi hep vahşi hayvan olarak ima edilmesi dışında.

Ben de bir liste yaparım bu şekilde ve tutturma oranım da daha yüksek olur.

- Luffy Kral Hakisini en yüksek seviyeye getirecek.
-Zoro ateşi, buzu ve diğer elementleri kesebilecek.
-Luffy ve Nami'nin soylarında kutsal öküzlerle bir bağlantı çıkacak.
-Devlerin prensi Loki aptal bir kişiliğe sahip ayrıca Luffy ile sıkı dost olacaklar.
-Luffy'nin son savaşı için imana getirdiği tüm rakipleri yardıma gelecek.
Bir tane de bonus atalım o da tutmasın artık.
-Franky habersiz biçimde de olsa Boş Taht'ın tayfaya koyduğu ajanı.

@hpgdisco Yanlış anlama tepkilerin seninle alakası yok.

Kaido, Chopparı öldürürse ve Zoro' nun babası çıkarsa kalanların alayı doğrudur.

Tayfadan birinin ölmesini bende bekliyorum. Hatta en tırt karekteri bile öldürmedi tayfadan birini mi öldürecek Oda derken alsana ters köşe... güzel bir ölüm izleyicide şok etkisi yapar.

Erkek dediğin karekterin kız çıkmasından daha iyi iş yapar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık