Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Umursamadı mı? Adam kafasının yarısını verdi yahu tek bir Amirale. Nasıl umursamamış?

Hayallerde yaşıyor bazı arkadaşlar. Bu seride hiç kimse iki amirale tek başına karşı duymayı geçtim ''ezilmeden'' duramaz.

Dört amiralin >> Roger + Zirve WB + Zirve Garp olduğunu düşünüyorum.
Hmm roger zirve wb zirve garp bunlardan daha güçlü dört amiral ok :)

Hmm roger zirve wb zirve garp bunlardan daha güçlü dört amiral ok :)
Cidden anlamıyorum aralarında büyük fark olduğunu size düşündüren nedir? Zirve Roger, WB ve Garp Akainu'dan bir tık üstün olsa, Zirve Sengoku, Aokiji veya Kizaru'dan da iki tık üstün olsa hala sayı farkını kapatmaya yetmiyor.

Big Mom'u gördükten sonra hala Yonkouların amirallerden çok üstün olduğunu düşünenler var yahu. :hhh:Çok komik gerçekten. :hhh:

Shki'nin Garp ve Sengoku ile savaşını gorebilsek net karar veririz.

Shiki ne kadar zorlayabilmiş,direk dayak mı yemiş?

Bunlar önemli Garp ve Sengoku ile bir süre bile 2v1 atabildiyse.

Seride yenmeyi başarabilecek biri de çıkabilir.İmkansiz çok abartı oldu bence.
Bence de imkansızdır hacı. Bak @Mr.Bushido gibi bir Zoro fanıyla hemfikir oluyorum. :p O kadar imkansız.

Bana Garp-Sengoku ikilisi Shiki'yi kullanarak dar alanda kısa pas yapmışlardır gibi geliyor.

Big Mom'ın nesini gördünüz? :( Şekil şukülcüler sizi. "(
48 saatten fazla yani iki günden fazla bir süre motorsuz yelkenli bir gemiyi yakalayamadı.

Wikide Sunny Go Brig Sloop türü bir gemi olarak geçiyor. Bu gemi türü ise 18. yüzyıl başında ortaya çıkmış bir gemi.

https://en.wikipedia.org/wiki/Brig_sloop

Günümüzde bile dünyanınden hızlı gemisi saatte sadece 107 kilometre hız ile ilerleyebiliyor.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/HSC_Francisco

Big Mom'un yakalayamadığı gemi acaba kaç km/saattir düşününce ? 5-6 mı? Çok hızlı gerçekten. :hhh:

Ciddi anlamda tüm serinin güç dengelerini mahvetmiş, serinin güç seviyesini çok aşırı geriye düşüren bir arc idi Whole Cake island.

Gelelim bir de Wano'ya, kadın suya düştü diye hafızasını kaybetti yahu. Whitebeard ile savaşında denize düşen Akainu ve Aokiji nasıl da çıkmışlardı oysa. :artiz:

Yeterince şey gördüğümüzü düşünüyorum şahsen.

@Cavitq11 Ben Garp'ın tek başına Shiki'yi yenebileceğini düşünüyorum. Tahmin sadece.

48 saatten fazla yani iki günden fazla bir süre motorsuz yelkenli bir gemiyi yakalayamadı.

Wikide Sunny Go Brig Sloop türü bir gemi olarak geçiyor. Bu gemi türü ise 18. yüzyıl başında ortaya çıkmış bir gemi.

https://en.wikipedia.org/wiki/Brig_sloop

Günümüzde bile dünyanınden hızlı gemisi saatte sadece 107 kilometre hız ile ilerleyebiliyor.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/HSC_Francisco

Big Mom'un yakalayamadığı gemi acaba kaç km/saattir düşününce ? 5-6 mı? Çok hızlı gerçekten. :hhh:

Ciddi anlamda tüm serinin güç dengelerini mahvetmiş, serinin güç seviyesini çok aşırı geriye düşüren bir arc idi Whole Cake island.

Gelelim bir de Wano'ya, kadın suya düştü diye hafızasını kaybetti yahu. Whitebeard ile savaşında denize düşen Akainu ve Aokiji nasıl da çıkmışlardı oysa. :artiz:

Yeterince şey gördüğümüzü düşünüyorum şahsen.
Yav sen bizim evreni ne katıyorsun? xD

Akainu ve Aokiji denize düşmedi. Adamlar çapa, nasıl kurtulsunlar? :/

Big Mom E. Oda kurbanı oldu. Kaido Luffy'yi teklerken Big Mom Chopper'ı tekleyemedi. Sana katıldığım tek nokta güç dengesini sarsması meselesi.

Bir kişinin aynı anda iki Amiral'i yenmesi, Luffy'nin 2+2=? sorusuna doğru cevap vermesi kadar mümkün.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık