Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Big Mom koluna b.haki basarak Kong Gun'ı durdurdu meyve ile felan değil sadece sırf kendi fiziksel gücüyle.H.hakisiyle roketleri patlattı,Zeus ve Prometheus'u zaten gördük bunlar bana göre oldukça etkiliyici.İsimler konusunda da Jozu,Dof uzun süre dövüşemeyebilir ama sağ kollar,Luffy bana göre amirallere Akainu hariç yüksek zorluk aşağısı vermez.Bunu sana demiyorum genel olarak Kaido'nun gösterdiği bir şey üzerinden amiraller neden yükseltiliyor onu da anlamadım.
Amiraller Marineford'da serinin en güçlü üç karakterinden biriyle eşit dövüştü zaten. Bu yeterli onların gücünü tartmak için.

Katakuri'nin bir amirale yüksek zorluk verebileceğini sanmıyorum. Ya da Dof, Jozu, Luffy'nin.

evet
dresrosa arc burgess tanıtımı izle
spiker burgess için karasakal ve ona tabi olan 10 kişiden biri diye hitap ediyor marineford da gösterilen 9 kişi ve aokiji
yeterlimi

Amiraller Marineford'da serinin en güçlü üç karakterinden biriyle eşit dövüştü zaten. Bu yeterli onların gücünü tartmak için.

Katakuri'nin bir amirale yüksek zorluk verebileceğini sanmıyorum. Ya da Dof, Jozu, Luffy'nin.
Marco bence göstermişti.Tüm sağ kolların yüksek zorluk verebileceğini düşünüyorum.Dof ve Jozu ise bana göre 3.adam seviyesinde kişiler onlar yapamayabilir.Amiraller ise handikaplı WB ile dövüştü.Akainu ise handikaplı WB'den aldığı 2 darbede yenildi.O savaşta ki WB'nin de en güçlü olduğunu düşünmüyorum ayrıca.Marco'nun,Croco'nun lafları,aldığı darbeler,dikkatsizliği yetiyor böyle düşünmem için.O savaştaki Oyaji bence en güçsüz yonkoydu.

Marco bence göstermişti.Tüm sağ kolların yüksek zorluk verebileceğini düşünüyorum.Dof ve Jozu ise bana göre 3.adam seviyesinde kişiler onlar yapamayabilir.Amiraller ise handikaplı WB ile dövüştü.Akainu ise handikaplı WB'den aldığı 2 darbede yenildi.O savaşta ki WB'nin de en güçlü olduğunu düşünmüyorum ayrıca.Marco'nun,Croco'nun lafları,aldığı darbeler,dikkatsizliği yetiyor böyle düşünmem için.O savaştaki Oyaji bence en güçsüz yonkoydu.
"Korsanlar Kralı olmaya en yakın korsan."

"One Piece'i bulmaya en yakın korsan."

olarak geçmiyor muydu? Yani elbette güçten düşmüştü ama, en güçsüz Yonkou olduğunu düşünmüyorum. Dahası yaşlı halini bile Big Mom Kaido'nun üzerine koyuyordu tayfa gücü, itibar vb olarak. Yani elbet güçten düşmüştür ama hala o konuma sahipse elbette gücünün önemli bir kısmını muhafaza edebilmiştir.

olarak geçmiyor muydu? Yani elbette güçten düşmüştü ama, en güçsüz Yonkou olduğunu düşünmüyorum. Dahası yaşlı halini bile Big Mom Kaido'nun üzerine koyuyordu tayfa gücü, itibar vb olarak. Yani elbet güçten düşmüştür ama hala o konuma sahipse elbette gücünün önemli bir kısmını muhafaza edebilmiştir.
Bu ünvanlar boş.Wb Kklık hedefinde değl.Açık açık en güçlü korsan ve en güçlü ünvanları var.

Hocam Big Mom ve Kaido belkide uzun zamandır WB'yi görmedi ve gücünün azaldığını bilmiyor,onu eski zamanlarındaki gibi en güçlü olarak düşünüyor olamaz mı ? Oyaji gibi bir adamın Squardo denen kekodan o darbeyi alması,Akainu'ya kafasını vermesi,dandik denizcilerden hasar alması felan bana göre hiçbir yonko bu hallere düşmezdi.Bu arada bence orda onu derken de tayfa gücünden değil bireysel güç olarak üzerine koyuyor ama kişisel fikir tabiki.

Bu ünvanlar boş.Wb Kklık hedefinde değl.Açık açık en güçlü korsan ve en güçlü ünvanları var.
En güçlü olduğu zaten bilinen bir şey. Demek istediğim + olarak bu unvanlara ve saygınlığa sahipse gücünü tamamen kaybetmiş olması imkansız.

Hocam Big Mom ve Kaido belkide uzun zamandır WB'yi görmedi ve gücünün azaldığını bilmiyor,onu eski zamanlarındaki gibi en güçlü olarak düşünüyor olamaz mı ? Oyaji gibi bir adamın Squardo denen kekodan o darbeyi alması,Akainu'ya kafasını vermesi,dandik denizcilerden hasar alması felan bana göre hiçbir yonko bu hallere düşmezdi.Bu arada bence orda onu derken de tayfa gücünden değil bireysel güç olarak üzerine koyuyor ama kişisel fikir tabiki.
Squardo'dan darbe alması beklenmedik bir şey tabii ki, ama Akainu'ya kafasının yarısını vermesi şaşırılacak bir şey değil. Kaido vs Akainu olursa Kaido uzuv kaybetmeden çıkar mı bilemiyorum. Ha elbet yener WB gibi orası ayrı.

Demek istediğim, gücünü tamamen kaybetmiş olsaydı ne konumunu koruyabilirdi, ne ekstra unvanlarını, ne de saygınlığını. Yonkou tanımı zaten WB'den gelen bir şey, "WB'ye karşı topraklarını savunabilmiş korsanlar" olarak geçiyor bunlar.

Kesinlikle katılıyorum WB'nin hastalığının bu kadar ilerlediğinden tayfası dışında kimsenin haberi yoktur. H.Haki bile basamayacak duruma gelmişken o hali BM ve Kaidodan güçlüdür demek doğru gelmiyor bana. BM bilinçsizken bile H.haki ile kendini savunuyor o derece kuvvetli kullanıyor roketleri engellerken gördük. Kaido desen amiral, yonkou farketmez diyen atarlı gence tek atıyor hemde g4 modundayken. Gördüğümüz yonkoular bize gösterilen WB'den güçlüdür gibi geliyor bana ancak oyajinin hastalığı kendini bu kadar hissettirmeden önce de bu canavarları dizginlediği bir gerçek kimse onu geçip KK olamamış. Yani demem o ki en iyi döneminde WB 2 amiral alırdı arkadaş ki ölüsü 1 amirali alıyordu neredeyse :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık