Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Gol D. Roger kıyaslaması için bence Roger'in gücünü tam olarak bilmiyoruz diye düşünüyorum. Ama ikinci paragraftaki kıyası kabul edeceksek iki değil, üçünü bile Roger her türlü alır.

Edward Newgate, MF'de amiralleri karşısına alıp da hasta ve bitik haliyle savaşabildiğine göre yonkou'lar amiralleri karşısına alır diye düşünüyorum.

Roger
WB
Garp
Dragon
bu dört şahıs 2 değil üç bile alır!!
örnek vermek gerekirse WB o yaşlı ve bitik haliyle bile bir tanesini alabilmişti.
Garp desen roger'in ezeli düşmanı denizcilerin kahramanı amiralliği iplememiş biri.
Dragon ise kahraman garp'ın oğlu dünyanın en çok aranan ismi denizcilerin en çok korktuğu ve en fazla ciddileştiği konu gücünü bilmiyoruz ama dünya hükumetni yıkmaya çalışan bir adamın güçsüz olması pek olası bir şey değil.

luffy ve karasakal seri sonunda bu yazdığım isimleri muhtemelen geçecekler yani onlarda alır.

Milletin Garp demesi bir bana mı saçma geliyor? Garp rütbeyi kabul etse zaten amiral.
Sengoku amiral, kendisi koramiral. Garp Sengoku'dan güçlü bile olsa amiral unvanı alacaktı yani. Şimdi Garp kendisi gibi 2 tane adamı alabilir mi mesela?

Milletin Garp demesi bir bana mı saçma geliyor? Garp rütbeyi kabul etse zaten amiral.
Sengoku amiral, kendisi koramiral. Garp Sengoku'dan güçlü bile olsa amiral unvanı alacaktı yani. Şimdi Garp kendisi gibi 2 tane adamı alabilir mi mesela?
Garp'ın zirvesi bi yonkodan fazla etmez.O yüzden bana görede bunun ihtimali yok.Fakat ünvanı alsa amiral zaten mantığıyla bakma.Garp amirallik ünvanını sadece alır.O seviyeden biraz daha güçlüdür ki bence işte yonko falan eder.

Ankete gelince alırsa bi Roger ve genç WB alır.Onlarında zaten sadece yenme ihtimali var.Onun dışında öyle biri yok.Yonkolar falan unutsun 2 amirali almayı.

Bana göre hiçbir Yonkou (Kaido Muallak) 2 Amiral alamaz. Örnek BM yada Shanks 2 Amirale kafa tutsa yarım saatte kevgire dönerler. Garp'ın Zirveside en baba Yonkou olduğundan bana göre oda alamaz.

Zirve WB ve Roger 2 Amirali alabilir ancak geri kalan hiçbir karakter 2 Amirali alamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık