Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Sadece haki için demedim, Wb hasta aynı zamanda ama Rayleigh okyanusları aşıyor yüzerek ki gelen deniz canavarlarına haki falan kullandığını düşün.Rayleigh formdan daha az düştü diye yaşlı hallerini R>Wb dedim ama fark aman aman değildir yine bana kalırsa.Genç halleri de Wb>R dir o da aman aman değildir.
Kizaru dövüşünde Ray zorlandı gibi geldi bana.Yani o dövüş uzasa Kizaru bence kazanırdı.O yüzden Ray amiral ayarı değilken WB Aka'yı gömdü.O yüzden yaşlı hallerinde güçlü olmasını geçtim Ray'i WB'ye denk bile göremiyorum.Aynı şekilde o seviyedeki adamlar içinde deniz kralları o kadar da sıkıntı değil.WB'de hastalık vardı ama Ray'de çok fazla paslanmıştı.Ray'in de WB'ye oranla öyle bir dezavantajı vardı yani.

Zaten ikisinin yaşlı halindeki özelliklerini tek tek incelesekte WB her türlü üstün geliyor bana.Dayanıklılık,doruki,meyve WB öndedir.B.haki üç aşağı beş yukarı aynıdırlar.K.haki ve hızda Ray üstündür.Onun dışında yaşlılık ikisinde de varken WB'de hasta Ray'de paslanmıştı.Şu tabloya bakınca WB'yi daha üstün görüyorum.Hele orda gura gura gibi bir meyve etkeni var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık