Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Luffy şu an amiral alabilir diyorsun yani? :)

Valla dediğin mantık işlemez burada bence. Luffy'nin durumu ile Akainu'nun durumu aynı olmazdı. Luffy geçmiş 960 bölüme göre power up alıyor. Akainu ana karakter olsaydı bu kadar power up alması için ortam oluşturulmazdı falan. Bu kadar ayrıntıya girilmezdi yani.

Ek olarak oradaki bir yılı gerçek mi yoksa OP'a göre mi değerlendirmek lazım, onu bilemedim. Orada 1 yılda bitirirdim demiş. Mantıken bunu diyebilmen için senin önünde bir karşılaştırma yapabileceğin verinin olması lazım. Mesele OP yılı olarak ele aldığımızda daha mantıklı bir sonuç çıkıyor. Roger'ın KK yolculuğu 3 sene sürüyor. Eğer seri Akainu gücünde bir ana karakter ile başlasaydı bu yolculuk OP içinde 1 yılda biterdi diye anladım ben.
Yok uzun metni okudumdu. Seri gerçek dünya zamanıyla 1 yılda biter yazıyor. Bulursam atarım.

Yalnız Akainu ana karakter olsa idi dememiş adam.Ana karakteri Akainu yapsak seri bir yıla biterdi demiş.Direk güç seviyesinden vurmuş.Yani yazarın kendisi Akainuyu ayırıyor.Kaidoyu ise Akainudan da üstte koyuyor.

Akainu stratejik hareket edebilen bir adam plot armor ile kk olurdu ama bu demek değil ki yonko gücünde.Amiraller çok ama çok güçlü ancak bu serinin zirvesi imparatorlardır geriye kalan herkes onların aşağısındadır.

O 1 yıl gerçek dünya zamanı. Şimdi seri başlasa 9 Ocak 2021'de bitecekmiş. :)

Bu mesajına binaen. :D

Tamamdır.
Seri 2021'de bitmez ama. :D

Yalnız Akainu ana karakter olsa idi dememiş adam.Ana karakteri Akainu yapsak seri bir yıla biterdi demiş.Direk güç seviyesinden vurmuş.Yani yazarın kendisi Akainuyu ayırıyor.Kaidoyu ise Akainudan da üstte koyuyor.
Aynen böyle bir bakış açısı da var. :good:

1- Sugar gitsin önce Usopp’u oyuncak yapsın.

2- Sen galiba Akainu veya Garp’ın çocukluğunu görmedin. Yetişkin adamları çiğ çiğ yerler.

3- Giola önce Brook’u sanat eseri yapsın.

4- Sanji yemekle kimseye zarar vermez.

5- Magellan önce Luffy’i zehirlesin.

6- Mr. 2 önce IM-sama’ya dokunsun.

7- Boa Hancock daha koramiral etkileyemiyor.

:D
Yapabilir edebilir dedim. Kesin yaparlar demedim :D hem burda mizah yapamayacak mıyız kardeş ya:ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık