Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
O zamanda serinin bir heyecanı kalmıyor ki ben Kaido'nun düştüğü arcta bile bu adamın tam gücünü görmeyeceksem seri bitse bile tartışmalar bitmez bazı şeylerin kesinliği olması lazım artık. Ben Kaido'ya öyle ahım şahım bir handikap beklemoyrim bu adam zaten sürekli yenilgi tatmış birisi.
Bence de heyecan kalmıyor ama nasılsa bilmem kaç kere yenilmiş canım Luffy'ye de yeniliversin mantığı yanlış :)

Bu Kaido kazmasini sadece kılıç ile Oden çizebilmiş. Iki tane yıkıcı meyvesi olan Amiral nasıl bir Yonkou alamıyor hala anlamadım. Ki bu Oden Beyazsakal'a denk değil ve bu amirallerin iki tanesi Marineford'a ciddilesse Beyazsakal gemisinden bile inemeden ölürdü.

Amiralleri yonkou ile denk gören arkadaşlar tüm korsanlar=denizciler diye mi düşünüyor?
Korsanları denizcilerden ayıran genetik bir özellik mi var ki farklı düşünülsün ? Kaido denizci olsa yine dünyanın en güçlü varlığı olacaktı sonuçta.

edit: Tüm korsanlar demişsin o kısmı görmedim. O düşünce pek tutarlı olmaz gibi duruyor. Ne kadar korsan var sonuçta belli değil ki

Korsanları denizcilerden ayıran genetik bir özellik mi var ki farklı düşünülsün ? Kaido denizci olsa yine dünyanın en güçlü varlığı olacaktı sonuçta.

edit: Tüm korsanlar demişsin o kısmı görmedim. O düşünce pek tutarlı olmaz gibi duruyor. Ne kadar korsan var sonuçta belli değil ki
Belli olmasını geçtim düşünsene 3 amiral+akainu+garp+sengoku+kong hepsi yonkouya denk olsa denge menge kalmazdı seride.Garp ve sengoku yaşlı denebilir ama Wb gibi hasta da değiller.

Bu Kaido kazmasini sadece kılıç ile Oden çizebilmiş. Iki tane yıkıcı meyvesi olan Amiral nasıl bir Yonkou alamıyor hala anlamadım. Ki bu Oden Beyazsakal'a denk değil ve bu amirallerin iki tanesi Marineford'a ciddilesse Beyazsakal gemisinden bile inemeden ölürdü.
Asıl adada ace olmasa wb gemisinden inmeden adayı yok ederdi. Sengoku boşuna mı wb için 50 tane strateji kasmış

Belli olmasını geçtim düşünsene 3 amiral+akainu+garp+sengoku+kong hepsi yonkouya denk olsa denge menge kalmazdı seride.Garp ve sengoku yaşlı denebilir ama Wb gibi hasta da değiller.
Nedense hep 3 amiral deniyor ama 4 tane var yani basbayağı. Bu adamlar son derece güçlü son savaşta hakları da verilecektir. Sengoku ihtiyatlı ve sorumluluk sahibi bir adam. Rakibinden bahsederken temkinli davranıyor zira işin ucunda sadece kendi canı yok. Bire bir dövüşte bile kazanacak olanın bence garantisi yokken 2'ye 1 son derece abartı oluyor. Çünkü dediğim gibi aralarında farklılık yok bigmom veya kaido gibi biri de denizci olabilir pekala.

Amiraller ile Imparatorlari aynı güçte görüyorum Luffy Zoan Kaido'yu birşekilde indirip guclense bile Kaido gücünde çok iyi meyveleri olan (Amirallerin meyveleri de Imparatorlarin meyvelerinden Daha iyi bence) Amiralleri yenmesi için hala güçlenmesi lazım.
Öyle bir yazmışsın ki hocam. Amiraller yonkoları meyve farkıyla yener altyapısı çıkmış. :D Bana kalırsa amiraller sağkolların çok daha iyi meyve yemiş halinin biraz güçlüsü ortalama olarak.

Öyle bir yazmışsın ki hocam. Amiraller yonkoları meyve farkıyla yener altyapısı çıkmış. :D
Ahahaha öyle demek istemedim ama iki amiral artı iki yıkıcı meyve bir Yonkou'yu alır kesinlikle. Bire birde zaten Yonkoular şanslı ama iste iki amiral sıkıntı çok zor çok.

1)Sugar çaktırmadan yaklaşıp ikisini de pert edebilir:D Hatta bütün amiralleri kölesi yapabilir.
2)Bonny bunları 5 yaşındaki sümüklü bebek yapabilir :flaugh: İşte buna acaip gülerim
3)Giola hepsini sanat eseri yapabilir
4)Sanji yemek yapıyorum ayağına bu adamlara ikinci bir meyve yedirip öldürebilir:D
5)Magellan yemeklerine zehir katıp zehirleyebilir
6) Mr. 2 Im'in kılığına girip kaldırılması gereken ışık bu iki amiral deyip öldürtebilir.
7)Boa Hancock, Ryukou ve Kizaruyu taşa döndürebilir.
Yonkou'ya daha gelmedim bile:hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık