Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[+18] God of War 3 en Acımasız Ölüm?

Zor soru olmuş. Önce Helios'tur diye düşündüm. Sonra Kronos'a verdim oyumu. Helios'a kafasını çekip koparması haricinde çok bir şey olmadı. Oysa Kratos Kronos'un tırnağını çekti. Omzunu parçaladı. Pandora Tapınağını çenesine sapladı. Karnını yardı. Son olarak da alnının orta yerine Blade of Olympos'u sapladı. Daha ne olsun.

Kronos bayağı bi acı çekti şimdi yukarda Allah var yani helious ile bir tutulamaz:D Sonra hercul gelir çok güzel dövdük onuda ardından helios diyebiliriz ayrıca gözleri çıkarılan poseidon ve dövmeye doyamadığımız zeusda iyidi ama Kronos en fenasıydı:D

kaooss

Zeus, Hercules, Poseidon, Kronos, Helios, hades, hermes, benim sıramda bu. İlk sıradakiler yeter artık hemen öldür cinsinden... Gerçi Kratos' un elinden gelen her ölüm sanatsal nitelikte olduğu için karar vermekte bir o kadar zor oluyor.

Bu konu daha öncede açılmıştı :( gonuya dönecek olursak zeusun ağzı burnu pert oluyor hercules ve kronosta baya dayaq yeDhi

Kesin bir yanıt veremiyorum çünkü yapımcılar ölümleri organlara çok iyi dağıtmış. Birinin gözü oyuluyor birinin kafası kopuyor birinin ayakları kesiliyor diğerinin bağırsakları çıkarılıyor diğerinin kafası tepeden parçalanıp ruhu çekiliyor. Herkülle zeusun son ölümleri benzer. Baba oğul yüzleri paramparça ölüyor.

Ben en acımasız olarak hermesin ölümünü görüyorum. Çünkü tek ayağını kesiyor. O sırada hermes sürünüyor. İkinci ayağını kesene kadar geçen süreyi bize bırakmışlar. İstediğimiz kadar acımasız olup acı çekmesine izin veriyoruz. Kafa koparma,göz oyup boyun kırma acımasızdan daha çok bir anlık öfkeyle yapılan hareketler. Oynayanlar bilir rersmen fare gibi oynuyor hermesle kratos. Bu yüzden en acımazsız be bilinçlice öldürme hermes.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık