Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

15 Milyar Beri'ye Korsan Filonu Kur

beni de rahatsız eden kısımlar var ama güç dengesi oluşturmuyoruz öyle bakmamak lazım. sonuçta bu eğlence amaçlı bir konu sağ kol kısmında akainu seviyesin de olan diğer amirallerin bulunması gibi bir şey..

konuya dönecek olursak, baya kafa yormak lazım ya sağlam bir filo oluşturmak için ben o topa girmeyeyim. :)
Akainu diğer amirallerden güçlü değil mi

Bir kolu ve bacağı eksik aokijiden mi bahsediyoruz.
Meyvelerin yıkım etkileri farklı. aokiji"nin içten zarar verip vermediğini bilemeyiz ki timeskip öncesi ve sonrası akainu"ya bakarsan onunda hatrı sayılır yaralar aldığını görürsün. Ama benim lafım "aokiji neden kaptan değil" değil. Ray ve mihawk neden kaptan değil?

Meyvelerin yıkım etkileri farklı. aokiji"nin içten zarar verip vermediğini bilemeyiz ki timeskip öncesi ve sonrası akainu"ya bakarsan onunda hatrı sayılır yaralar aldığını görürsün. Ama benim lafım "aokiji neden kaptan değil" değil. Ray ve mihawk neden kaptan değil?
Akainuyu kaptan yapmamın sebebi Sengoku gibi birinin yerine geçmesi ve halen orada duruyor olması. Ray ve Mihawk nerede tam olarak. Tamam çok sevdiğiniz karakterler ama seride yerleri belli bu karakterlerin. Ayrıca bu iki karakter kaptandan ziyada sağ kol olarak daha çok iş görecektir amaç farklı kombinasyonlar yapmaktı ama siz bu saçma açıkca belli olan şeylere takılmaya devam ediyorsunuz.

Kurallara uyumayacak ama 4 filo kurabildim.

1. Filo

Shanks (4milyar)
Rayleigh(2,5milyar)
Nico robin (200milyon)
50 balık adam (50milyon)
50 mink kabilesi (500 milyon)
50 kuja kadınları (250 milyon)
150 1. Sınıf tayfa (750 milyon)

Toplam: 8milyar 250 milyon

2. Filo

Monkey d. Luffy (1,5milyar)
Roronoa zoro (500 milyon)
Smoker (250 milyon)
Tashigi (40 milyon)
Arlong (20milyon)
2 adet 1. Sınıf tayfa (1 milyar)

Toplam : 3 milyar 310 milyon

3. Filo

Lucci (1,3 milyar)
Daz bones (300 milyon)
2 adet 2. Seviye korsan (600 milyon)

Toplam: 2 milyar 200 milyon

4. Filo

Charlotte raisi (200 milyo)
Baskerville (40 milyon)
2 adet 1. Seviye tayfa (1 milyar)

Toplam : 1 milyar 240 milyon

5. Filomu batırdılar =) gemi faltörlerini de ekleseydin keşke üstad. Ama eline sağlık yaparken bayağı eğlendim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık