Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dragon hareket geçsin, niye geçmiyor diyenler, tam olarak nasıl bir hareket bekliyor? Gidip Im’i öldürmesini falan mı?
Yok bir tane isimli saldırı yapmasını bekliyorum veya varsa şeytan meyvesi özelliğini görelim kime karşı yaptığı önemsiz yeterki yapsın 1200 bölüm olucak adam sadece düz duruyor ve siz bunu savunuyorsunuz.

Yok bir tane isimli saldırı yapmasını bekliyorum veya varsa şeytan meyvesi özelliğini görelim kime karşı yaptığı önemsiz yeterki yapsın 1200 bölüm olucak adam sadece düz duruyor ve siz bunu savunuyorsunuz.
Tamam @Skywalker söyleyelim sonraki sayıda çizsin açıklasın sırrı ahashhddjfkmf Olum biz mi çiziyoruz adam çizmiyor yok göstermiyor kim ne yapsın.

Sabo devrim adına hareket ediyor çünkü. Devrim yapmak istiyorsan Sabo gibi halkı peşine çekip evreni devrime körüklemen lazım. Devrimci lideri masa başı adam olursa kimse o devrime inanmaz. :D Bak Sabo'ya evren alev imparatoru diye lakap taktı. İsyan etmeye başladılar hükümete. Harekete geçmek budur. Devrimci lideri böyle olmalıdır. 2-3 kişi hariç forumun bu adamı kaale almamasının sebebi de budur. Yapacağı devrime inanan yok çünkü. Devrim peşinde sürükleneceksen o liderin sana bunu kanıtlaması lazım. Bunu yapan Sabo oldu işte. Halk o yüzden Sabo Sabo diye gaza geliyor şu an.

Denizci tarafı adaleti sağlamakla görevli ve zaten halk denizcilerin gücüne inandığı için kimse Akainu'nun sahalara inmemesini Dragon kadar sallamıyor.
O zamana kadar isyan eden haklar neye inanarak yapmış bunu? Sabo operasyondayken isyan eden krallıklar neye göre isyan etti? Sabo'yu operasyona yollayan kim? Siz devrimcileri diğer oluşumlardaki karakterlerle bir tutuyorsunuz sıkıntı burada. Korsanlar keyfi davranan özgür hareket eden kişiler oldukları için yaptıkları şeyler anlık kararlarla yaşanıyor. Denizciler hükümete bağlı oldukları için sınırsız hükümet kaynakları ve müthiş propaganda gücüyle emir komuta zincirine göre hareket ediyor. Devrimcilerin anlık karar verme lüksü, sınırsız kaynakları ve hükümetle aşık atacak güçlü propaganda araçları yok. Her operasyona Dragon gidecekse hükümeti korkutacak kadar büyük bir karakter de olamazdı. Liderlik karizması denen bir şey var.

Denizci tarafı adaleti sağlayamıyor ama propaganda gücü sayesinde halk yine de onlara inanıyor. Bakınız Ohara bilginlerini yok eden kolluk kuvvetleri denizciler ve propaganda sayesinde şeytan olarak anılanlar Oharalılar.
Denizciler para alıyormu almıyormu belli değil adamlar zaten denizci üstlerinde yatıyor bedava yiyip içiyor ne maaşı.

Harekete geçmiyor ama saklanıyor en güçlü ama kimse bilmiyor yoksa bilseler onu indirirler diye mi korkuyor?
Im en güçlü diye bir şey mi dedim ben? Adam dünyayı parmağının ucunda yönetiyor zaten. Neden harekete geçsin? Dünyayı yönetirken kimse çıkıntılık yapmasın diye boş taht yalanını uydurmuş zamanında. Sistem tıkır tıkır işliyor kendini hedef göstermesine gerek yok. Imu yokken de 5 Kadim'in dünyanın zirvesinde olduğunu düşünülüyordu. Onlara hangi devrimci saldırdı da Imu adını açıklamaktan korksun.

Bunu şey olarak düşün, Mihawk, Shanks ve Kaidou falan yüzlerce bölüm ne saldırı gösterdiler ne bir şey. En güçlüler böyle işte. Gorosei de 1100 bölümdür saklanıyordu mesela. Dragon da önümüzdeki 50-100 bölümde gözükecektir sırası geldiğinde.

O zamana kadar isyan eden haklar neye inanarak yapmış bunu? Sabo operasyondayken isyan eden krallıklar neye göre isyan etti? Sabo'yu operasyona yollayan kim? Siz devrimcileri diğer oluşumlardaki karakterlerle bir tutuyorsunuz sıkıntı burada. Korsanlar keyfi davranan özgür hareket eden kişiler oldukları için yaptıkları şeyler anlık kararlarla yaşanıyor. Denizciler hükümete bağlı oldukları için sınırsız hükümet kaynakları ve müthiş propaganda gücüyle emir komuta zincirine göre hareket ediyor. Devrimcilerin anlık karar verme lüksü, sınırsız kaynakları ve hükümetle aşık atacak güçlü propaganda araçları yok. Her operasyona Dragon gidecekse hükümeti korkutacak kadar büyük bir karakter de olamazdı. Liderlik karizması denen bir şey var.

Denizci tarafı adaleti sağlayamıyor ama propaganda gücü sayesinde halk yine de onlara inanıyor. Bakınız Ohara bilginlerini yok eden kolluk kuvvetleri denizciler ve propaganda sayesinde şeytan olarak anılanlar Oharalılar.

Hocam ben hatırlamıyorum bana Amirallerin maaşlı çalıştığını gösteren bir panel varsa atar mısın okuduğumu unuttum sanırım. Amiraller değil denizciler içinde hiç para muhabbeti hatırlamıyorum ben.

Im en güçlü diye bir şey mi dedim ben? Adam dünyayı parmağının ucunda yönetiyor zaten. Neden harekete geçsin? Dünyayı yönetirken kimse çıkıntılık yapmasın diye boş taht yalanını uydurmuş zamanında. Sistem tıkır tıkır işliyor kendini hedef göstermesine gerek yok. Imu yokken de 5 Kadim'in dünyanın zirvesinde olduğunu düşünülüyordu. Onlara hangi devrimci saldırdı da Imu adını açıklamaktan korksun.
Dünyanın zirvesindesin 800 yıldır koltukta oluyorsun Nikayı indirmişsin diye tahmin ediliyor ama en güçlü değilsin demek biraz garip olmuyor mu?O zaman bildiğin bu çakal mı demek istiyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık