Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Antik robotun ortaya çıkması için Luffy’nin Gear 5 süresinin bitmesi gerekiyor.

Malum Sodanın tarzı bu. Birilerinin iş yapması için önce başka kişilerin zor durumda olması gerekiyor.

Kuma’nin bizimkileri Kamabakka adasina yollayacagindan artik emin olmaya basladim. Oda rezilinin kastigi gizem bu :( Sabaody vol.2, tayfa ortadan kaybolacak, Luffy’nin Yonko statusu dusecek ve ponegliflerine el koyulacak. Tayfa 2 sene devrimcilerden egitim alacak ve Elbaf’a 2 sene sonra gidecekler :(
Neyse Jimbei ve Bonney'i tayfaya ısındırırız iki yıl. Çıkışta da Yamato'yu kapıp final fight'a gideriz.

Şahsi kanaatimce yeni dünyada bu kadar ilerlemişken tayfadan sadece 4 kişinin haki kullanması us*pp un hala sapanla gezip en ufak şeyde korkması çok saçma. Luffy reisin ilk öğrencisi kung fu dugong bile silahlanmaya çözmüştü.
Usopp Elbaf'ta pow-up alacak diyorlar da, Egghead'e girerken de teknoloji ıvır zıvır Franky pow-up alacak diyorlardı. İki üç sayıdır Bonney ile speed run yapıyorlar. Çok güvenmiyorum o yüzden.

Mars kamera gormus, kamerada antik robot varmis arkadaslar duyumlar bu yonde araplardan

Seri iyice seye benzedi, Yuruyen merdivenlerde mahsur kaldik elektrikler olmadigi icin.

Kapak hikayesinde Yamato ve şanlı Kozukileri görmeye devam ediyoruz. Ne kadar güzel. Bu kapak hikayesi umarım uzun sürer. Kınların hepsi ile tek tek karşılaşsın Yamato. Çok özledim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık