Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gorosei güçlü güçlü olmasına da karşıdakiler okuyucu gazlama karakterleri . Dorry ve Broggy kim lan iki sene öncesi olsa Doflamingo bunları Hacivat Karagöz gibi bir birine vurdururdu herifler gelmiş Gorosei yumrukluyor olacak şey değil.
Luffy balının verdiği power-up bu işte. Kral haki sahibi Gorosei'ye gak gak gülerek saldırıyorlar.

Rahatsız olduğun yorumu görmezden gel ya da o kişiyi yok say en kesin çözüm bu ama benim yorum yapma özgürlüğümü kısıtlayamazsın.
Bölümle ilgili yorum yap o zaman bölümle alakası olmayan konuları bu bölüme yazma yoksa kimse senin yorum yapma özgürlüğünü kısıtlamıyor.

Bölümle ilgili yorum yap o zaman bölümle alakası olmayan konuları bu bölüme yazma yoksa kimse senin yorum yapma özgürlüğünü kısıtlamıyor.
Bölüm gelsin bölümle ilgili yorum yaparım hocam spoiler diye böyle bir yorum yaptım yoksa bölümde bunları konuşmam şuan kısıtlıyorsun üstüne darlıyorsun üzüyorsun beni.

Şimdiye kadar opta gördüğüm en yaralayıcı saldırılardan biri olmuş, ilginç bir kesiş tarzı zaten Zoro'nun saldırıdan sonraki duruşu da farklıydı.

Lucci'nin de en az sağ kol kadar güçlü olduğunu gösterdi bence bölüm adam çok ani ve çok büyük hasarlar yemezse bu iyileşme hızı ve dayanıklılıkla baya gideri var.
seride nadir yaralardan canli kanli gordugumuz bir sey. Direkt Lucciye ozgu bir saldiriydi. Kinge yaptigi ozel saldirida king dustu lucci rahat yc1+ .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık