Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lucci zoan meyvesini uyandirdigi icin iyilesme ozelligi hizli olabilir luffye yenildikten sonrada zorroylada vs atmasi bunu dogruluyor groseilerinde antik zoan meyveleri oldugundan marco gibi hizli iyilesmesi mevcut luffy kral hakisinin farkli biz ozelligini ogrendikten sonra ustun gelecektir kral hakisini shanksın nasıl kullandigi asikar wanoda uzak mesafede bile zarar verebiliyordu kizaru ve lucci tayfanin geri kalanina musallat olabilir sanji tayfayi korumak icin namilerin yanina gider zoro luffyle bulusur groseiler ile oyalama sonra kacis seklinde bu arc biter antik robot bize joyboy hakkinda bilgiler verir oda 3 haftalik arada 800 yil oncesi hikayeye son kez sekil vericektir

Hala Zoro'nun şov yapmasını bekleyenler var. Bu rezillikten sonra Zoro, İbo Şov'a bile çıkamaz, unutun o işleri.
Luffyden sonrada lucci aya kalkip zoroyla ugrasti uyanmis zoanlarin iyilesmesi anlasilan hızli oda boylece groseilerin neden zarar almadigina ileride aciklama yapicak bence kalip uyduruyor burda

Kadimler Luffy'i kaçırıp kutsal topraklarda esir etse de tayfa ikinci bir antrenmandan geçse çok iyi olur. Başka türlü adam olmayacak bunlar. Zoro Lucci'yi yere deviremiyor hala, Ghandi'yi yenmeyi rüyasında görür. Diğer üyeler ve özellikle Sanji'ye hiç girmiyorum bile, bir baltaya sap olamadılar hala. Luffy olmadan karşılarına çıkan zorluklarla başa çıkmayı öğrenmeleri lazım korsanlar kralının tayfası olacaklarsa.

Bunun için biraz geç olduğunu biliyorum Mikawka söylesek de Zoro ya 2. bi eğitim programı ayarlasa? Söyle 2-3 ay yaz okulu hesabıhahahahahahha

Yalnız ihtiyarların her hareketi saboya "+" yazıyor.
Normalde bir karakter, içinde bulunduğu durumdan güç dengesi veya karakterlerinin güç seviyeleri açısından çıkabilecek durumda olmamasına rağmen oradan çıkıyorsa burada ya plot devreye giriyordur ya saçmalık. Misal Luffy'nin Mf'den çıkması... Hem plot hem saçmalık. Sabo da böyle. O yüzden bunu karakteri şişirmek için kullanmaya gerek yok. Normalde 5 moruğun içinden Nika bile çıkamaz, bırak Sabo'yu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık