Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunların ki Marconun çok daha ötesi . Hakili saldırı bile sorun teşkil etmiyor . Eğer ölümsüzlük gibi bir şey ise o işte asıl sıkıntı . Nika bile sana zarar veremiyorum deyip denize atmaya çalışıyor çare olarak . Çok acayip bir güç .
Hepsindede yara var, bunlara bu yarayı verenler çok taştaşlıymış. Geçen yorumda yazmıştım, bu adamların şuanki vs lerindense önceki vslerinde kimleri harcadıklarını görmeyi yeğlerim

83 sayı sonra One Piece bitecek 1194 te. İki buçuk yıl ha var ha yok
Daha kutsal topraklara baskın olması lazım, son adaya gidip raftelin başka yerde olduğunu anlayacaklar, bb vs luffy var, cross guildle karşılaşmaları lazım, mihawk vs zoro için. Ee donanma var daha. Kayıp yuzyil flashbacki falan. Adam akıllı seriyi bitirecekse, 400 bolum lazim daha

Redon, manga'da birisi öldüğü için mi "Noooooo" Giff'ini attı yoksa OP üç hafta ara veriyor diye mi attı çok anlamadım ama seri heyecanını kaybetmeye başladı. 5 Kadim'i beni daha çok heyecanlandırmasını beklerdim, şahsen görünce hiç tatmin olmadım. Benimle aynı fikirde kaç kişi var bilmiyorum ama OP'nin hala eski heyecanına sahip olduğuna beni inandırın. :mincika:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık