Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111: Güneşin Kalkanı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 58.7%
  • Orta

Kullanılan: 47 24.9%
  • Kötü

Kullanılan: 31 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    189
Goroseilerin ölümsüzlüğünün nedeninin Marijoe'da saklı olduğunu, eğer o yok edilirse yenilenemeyeceklerini iddia etmişler. Antik Robot'un buraya saldırması, Tanrı şövalyelerinin burada olması hatta Doflamingo'nun bahsettiği hazinenin de bu olduğunu yazmışlar redditte. Antik Robot'un özür dilemesi de bunu yok edememiş olması olabilirmiş.

Goroseilerin ölümsüzlüğünün nedeninin Marijoe'da saklı olduğunu, eğer o yok edilirse yenilenemeyeceklerini iddia etmişler. Antik Robot'un buraya saldırması, Tanrı şövalyelerinin burada olması hatta Doflamingo'nun bahsettiği hazinenin de bu olduğunu yazmışlar redditte. Antik Robot'un özür dilemesi de bunu yok edememiş olması olabilirmiş.
One pace de dressrosayı izlerken farkettim. Bu hükümet ope meyvesini sürekli arıyıp satın alıyor. Doffy almaya giderken aptal korsanlar gerçek değerini bilmiyor, hükümete ucuza satıyorlar falan diyordu. Bizim kadimler hali hazırda ölümsüz ve meyve lawdan önce boşta olduğuna göre hükümet garling için falan da kullanmış olabilir. Kadimler dışında başka kişilerde de kullanıldığını düşünüyorum. Belki köleleri bu şekilde kandırıp kullanıyorlardır. Meyveyi istediğim şekilde kullan aileni özgür bırakalım falan diye.
of ulan üç hafta arada belki Arthur birşey yazar da bir haftayı da öyle geçiririm dedim hain adam boş geçti bu en kötü zamanımızda.

One pace de dressrosayı izlerken farkettim. Bu hükümet ope meyvesini sürekli arıyıp satın alıyor. Doffy almaya giderken aptal korsanlar gerçek değerini bilmiyor, hükümete ucuza satıyorlar falan diyordu. Bizim kadimler hali hazırda ölümsüz ve meyve lawdan önce boşta olduğuna göre hükümet garling için falan da kullanmış olabilir. Kadimler dışında başka kişilerde de kullanıldığını düşünüyorum. Belki köleleri bu şekilde kandırıp kullanıyorlardır. Meyveyi istediğim şekilde kullan aileni özgür bırakalım falan diye.
of ulan üç hafta arada belki Arthur birşey yazar da bir haftayı da öyle geçiririm dedim hain adam boş geçti bu en kötü zamanımızda.
Belki de dediğin gibi kadimler önceki taşıyıcılara hayatları karşılığında sonsuz hayat ameliyatını yaptırdılar ve o yüzden ölümsüzler🤔

Garling için kullanmamış gibi.çünkü tanrı vadisi olayı sırasında garling genç,şu an ise yaşlanmış ki tanrı vadisinde saturn'ü de gördük.o hiç yaşlanmamış,sonsuz gençlik ameliyatından benim anladığım bu ameliyattan sonra hiç yaşlanılmaması gerektiği fakat garling yaşlanmış.

Oden'in 20 sene önceki Kaido'yu alabilecek gücü vardı. Kaido'ya temiz bir zafer çizilmemesinden belli.
E.odanın taktiğidir , Kaido arc bossu olduğu için onu zayıf göstermemek adına Oden tarafından net mağlubiyet çizemezdi. Bunun yerine haksızda olsa bir galibiyet aldırmak okuyucu açısından Kaidoya bakış açısına güç olarak çokta gölge düşürmeyecekti. Şu an bu tartışmanın yapılması bile amacına ulaştığını gösteriyor. Oden ve Kaido o dönem denk adamlar , hile hurda olmasa o duygu yoğunluğu ile Oden alırdı diye düşünüyorum. Zaten not olarak yazmış bölüme sayıca az olmalarına rağmen Odenin gücü düşmanın hayalinin ötesindeydi diye .

Eğer ortada Odendeki nefret olmasa , olası bir karşılamada Kaido ve Odeni şahsen denk görürüm ama o dönemde Odenin nefret ve öfkesi işleri değiştirir .

Bu arada aradan 1 hafta geçmiş :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık