Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111: Güneşin Kalkanı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 58.7%
  • Orta

Kullanılan: 47 24.9%
  • Kötü

Kullanılan: 31 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    189
Zaten seri mantığı karakterlerin özellikle son saldırıları en güçlü saldırısı oluyor.Lucci King e göre çok daha güçlü olduğundan Zoro nun yenememesi normal.Üstünlük gösterdi sadece.Bu lucci kendini Garp zannediyor silahsız nereye kadar.
Lucci kingden güçlü mü mangayı tersten mi okuyosunuz

Two Piece okuyorlar. Zoronun yenememesi dedikleri de zoronun tek atmaması kfkfjf. Lan ikinciyi vursa ölecek lucci.
Harbiden de okuduğunu gördüğünü anlamamak bu işte muhtemelen King luccinin 2 katı olmayabilir ama en az 1.5 katı güçlüdür sanji Zoro lucciye çok fazla gelir anca jinbei ile dövüşebilir diye düşünüyorum onda da bı şekilde jinbei yener bence

Sen de kardeş Garp'ı ne gömmeye odaklanmışsın. Garp için dediğin hiç birşeye katılmıyorum. Ayrıca Sengoku tutmasa o öfke ile gerçekten Akainu diye birşey kalmaması içten bile değildi...

Arı kovanı basmış neredeyse tüm tayfa ile savaşmış 2 3 kişi hariç ve biri eski amiral üstüne çizik bile almamış adam. SODA handikap için geldi kılıç filan soktu etti ve bir de içinde çevirtti...

Bu kılıç Squardo'nun kılıcı değil yalnız Shiryunun... Prime zamanı neler yapacağını yapabileceğini kimse kestiremez. Ayrıca adam saf güç saf haki meyve filan yok...
Çizik almamış ama Garp da kimseye kalıcı hasar verememiş bina yıkmaktan öteye geçememiştir Karasakal tayfası zayıflıktan ibaret olmasına rağmen sadece hafif kanamalarına sebep olmuştur.Shanks tayfası demiyoruz dikkatini çekerim Karasakal tayfasından birine dahi kalıcı hasar verememiş bina yıkımına sebep olmuştur.Roger ile denk adamin en azından 3 elemanı öbür tarafa göndermesi lazımdı istersen Oda saçmalığı de ama Arı kovanında istenileni veremedi Garp.

20-30 bölüm önce diyordum, iki sürtüşme olur, sonra da bizimkiler elbafa kaçar diye. Bu olaylar 2-3 bölüm sürer diyordum. Aga adam 2-3 bölümlük muhabbeti ciddi ciddi 20-30 bölüme yaydı, şaka gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık