Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111: Güneşin Kalkanı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 58.7%
  • Orta

Kullanılan: 47 24.9%
  • Kötü

Kullanılan: 31 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    189
Bilmiyorum! Biz hep antik robotun Luffy’e yardım edeceğini, onun yaveri olacağını düşünüyoruz da ya olmazsa? Yani Luffy’nin safında değil de Gorosei’nin safında yer alırsa?

Kim, nasıl kurtaracak? Herkesin gemiye binip, Luffy’i beklemesine gerek yoktu.Hep beraber gemilere binilseydi daha doğru olurdu.

İçimde bir kuşku var.
Luffy diğerlerine kaçmaları için gereken zamanı sağladı işte. Klasik Lider davranışı. Antik Robotun Gorosei safında savaşacağını düşünmüyorum. Özür dilemesinin sebebini ihanetten değil 800 yıl önce dövüşte kaybettiği için olduğunu düşünüyorum. Belki kendisini burada Luffy'nin kaçması için feda ettiğini bile görebiliriz. Yani söylediğim bu 2 seçenek bana en yakın olan gibi gözüküyor.

Luffy’nin tayfa ile bu kadar uzak kalması da bir canımı sıkmıyor değil…Dorry’nin üflediği borazan sesini duyan devler gemilerine gitti, tayfa da Thousands Sunny’ye gitti ve Luffy’i beklemeye başladı.

Yani anlayacağınız olası kötü bir senaryoda Luffy, Dorry ve Brogy’i kurtaracak hiçkimse kalmadı.

Antik robotun ne yapacağı hiç belli olmaz.Antik robot, Luffy’lere dalarsa kim, nereden haber alacak da yardıma koşacak?Luffy’nin de Gear 5 süresi bir iki bölüme biter de!

Sanki hikaye Luffy’nin esir alınarak Mery Geoise’ye gideceği yönünde.Luffy, devlerle çok yalnız kaldı.

Antik robot beni korkutmuyor değil!
Kral. Ağzından bal damlıyor yav. Bir tek Nika ya ölürse yazmadığın kaldı. Onu da ben yazayım da iftar iftar hep beraber amin diyelim.

Beşli henüz ciddileşmedi bence.Jinbe’nin lafları Lucci’nin bakışı ondan sonra kral haki patlatmalar falan henüz birşey görmedik diye düşünüyorum.Saturn egosundan dolayı oyun oynuyordu bence.Hibrit formlar yada haki kullanımı başlarsa o zaman ne derece güçlüler anlarız.Şu ana kadar adamlar logia gibi hasar almaz oldukları için rahat davrandı ölümsüzlük muhabbetinden.Ayrıca Kaido’nun ejder olması gibi meyveleri tam açtılar.Tam savaş formlarına geçmedikleri bu detaylardan belli bana göre.

• Like
Tepkiler: Tyr
Beşli henüz ciddileşmedi bence.Jinbe’nin lafları Lucci’nin bakışı ondan sonra kral haki patlatmalar falan henüz birşey görmedik diye düşünüyorum.Saturn egosundan dolayı oyun oynuyordu bence.Hibrit formlar yada haki kullanımı başlarsa o zaman ne derece güçlüler anlarız.Şu ana kadar adamlar logia gibi hasar almaz oldukları için rahat davrandı ölümsüzlük muhabbetinden.Ayrıca Kaido’nun ejder olması gibi meyveleri tam açtılar.Tam savaş formlarına geçmedikleri bu detaylardan belli bana göre.
Satürn ilk olarak hibrit ile takıldı, sonra tam formuna geçti. Başka formu çıkar mı bilmiyorum ama bu formu hibrit halinden güçlü gibi.

Şu an oyuncaklarını gösteriyorlar abisi.

Goroseinin yenilmez olduklarına vurgu yapıyor yazar diğer yandan Elbaf arcı öncesi Devlere itibar kasıyor , Nika ise yine bildiğimiz gibi .

Gorosei yenilmez gibi görünüyor, kimse de yenemez Nika dışında

Goroseinin yenilmez olduklarına vurgu yapıyor yazar diğer yandan Elbaf arcı öncesi Devlere itibar kasıyor , Nika ise yine bildiğimiz gibi .
Şimdi neden Doflamingo’nun ölümsüzlük peşinde koştuğunu anlamış bulunuyoruz.Bu adamların özelliklerinden haberi vardı ve ölümsüz olmadan onlara karşı koyamayacağını iyi biliyordu.Yada onlardan biri olmak istiyor diyelim yine ölümsüz olması gerekecekti.

Şimdi neden Doflamingo’nun ölümsüzlük peşinde koştuğunu anlamış bulunuyoruz.Bu adamların özelliklerinden haberi vardı ve ölümsüz olmadan onlara karşı koyamayacağını iyi biliyordu.Yada onlardan biri olmak istiyor diyelim yine ölümsüz olması gerekecekti.
Doflamingo çok fazla şey biliyor , zaten Bellamye dünyanın yok etmek istediğini söylemişti . İmuyu bildiği bariz o yüzden ölümsüzlüğe talip .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık