Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111: Güneşin Kalkanı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 58.7%
  • Orta

Kullanılan: 47 24.9%
  • Kötü

Kullanılan: 31 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    189
Domuzun kral hakiki çığlığı, Linlin'in Karamel Ana resmi kırılınca attığı çığlığa benziyor.

İhtiyarların saldırı gücü ve savunma gücü olarak şu an ne durumda olduklarını pek kestiremedim. Kolay hasar alıyorlar veya saldırıları kolay bertaraf ediliyor. Buna rağmen hızlı yenilenme ve kral hakilerine bakınca serinin zirve noktasına yakın gibi duruyorlar. Bu formalarıyla savaşmaktansa hibrit form olup doğrudan temas etseler daha net anlayabiliriz.

Domuzun kral hakiki çığlığı, Linlin'in Karamel Ana resmi kırılınca attığı çığlığa benziyor.

İhtiyarların saldırı gücü ve savunma gücü olarak şu an ne durumda olduklarını pek kestiremedim. Kolay hasar alıyorlar veya saldırıları kolay bertaraf ediliyor. Buna rağmen hızlı yenilenme ve kral hakilerine bakınca serinin zirve noktasına yakın gibi duruyorlar. Bu formalarıyla savaşmaktansa hibrit form olup doğrudan temas etseler daha net anlayabiliriz.
Hasar almamalarını Ope Ope'nin ölümsüzlük verme tekniğine bağlamazlar umarım. Biz dış etkenlerden bağımsız ölümsüzlük olarak düşünürken bu tarz bir şey çıkmasa bari.

Bu çok önemli bir panel bence,
ilk başta bu tür şeyleri komiklik olsun diye çiziliyor sanıyordum, Smookera soracaktım hata acaba maskaralık olsun diye mi çiziyor yoksa gücüne etkisi var mı

ben Kizarı ve diğer kişileri Nika dövdüğünde kafalarında oluşan yaldızı sadece biz görüyoruz onepiece aleminde bunlar görünmüyor sanıyordum yani okuyucu için düşünmüştüm, ama şimdi şu yukarıdaki resimde Nika nın gözleri yerinde değil yarası da yerinde değil,
demek istediğim şu, yarın Zoro gibi bir kılıç ustası Nikanın kolunu kesse yerine yapıştırabilirmiş, gözünü yerinden çıkaran kolunuda geri takar, çünkü dev gözünün çıktığını görüyor ve şaşırıyor , bu çok önemli
Ayrıca şu da var. Böyle bir durum sadece Nika'yı mi etkiler yoksa çevresindeki herkesi de etkiler mi? Çünkü Nika ile doğrudan veya dolaylı temas eden herkes böyle biçimleniyor. Kaido, Borsalino, Saturn ve Kaido savasinda Nika halini görüp şaşıran Nami, Kid falan da...
Serinin son kısmı Op'un bir hikaye olduğu ve dördüncü duvarı yakmasına doğru gidiyor.

Bu ihtiyarların ölümsüzlüğü de buradan geliyor olabilir. Hikayenin gerçek olmadığını biliyorlar ve kimsenin hikayeden çıkmasını istemiyorlar. Fakat hikaye olduğunu bildiklerinden dolayı kendileriyle ilgili bir şeyi manipule edebiliyorlar. Ölmek gibi. Nika ise her şeyi manipule edebiliyor gibi.
Saçma sapan bir şey yazdım. Op icin bir şey düşünmemek...

Ayrıca şu da var. Böyle bir durum sadece Nika'yı mi etkiler yoksa çevresindeki herkesi de etkiler mi? Çünkü Nika ile doğrudan veya dolaylı temas eden herkes böyle biçimleniyor. Kaido, Borsalino, Saturn ve Kaido savasinda Nika halini görüp şaşıran Nami, Kid falan da...
Serinin son kısmı Op'un bir hikaye olduğu ve dördüncü duvarı yakmasına doğru gidiyor.

Bu ihtiyarların ölümsüzlüğü de buradan geliyor olabilir. Hikayenin gerçek olmadığını biliyorlar ve kimsenin hikayeden çıkmasını istemiyorlar. Fakat hikaye olduğunu bildiklerinden dolayı kendileriyle ilgili bir şeyi manipule edebiliyorlar. Ölmek gibi. Nika ise her şeyi manipule edebiliyor gibi.
Saçma sapan bir şey yazdım. Op icin bir şey düşünmemek...
Hocam tam emin değilim ama oda sanki one piece için hikaye arkadaşlık vs. değil madden var olan bir şey demişti

Bir de adam ağzından mermi atıyor o mermiler gelene kadar Nika ağacı yerinden çıkartıyor, kemiriyor sopa ve kask yapıyor yetmiyor boyuyor ki burada Mihawk a atıf var, mermiler kendisine isabet etmeden önce. Birader zamanı da mı büküyorsun?

Hocam tam emin değilim ama oda sanki one piece için hikaye arkadaşlık vs. değil madden var olan bir şey demişti
Oda güvenilmezdir. Retconları, serinin ne zaman biteceğine yönelik söylemleri olsun.. o bile geminin dümenini salmış rüzgar nereye götürürse diyor. O yüzden geçmiş söylemlerine takılmamak gerekiyor.

Hikaye kısmına gelirsem, demek istediğim Luffy en sonunda manganın içerisinde yer aldığını bilecek ve mangada çıkıp Oda ile karşılıklı konuşmaya geçebilir. Şu ana kadar pek çok kez Luffy evrenin fizik yasalarını meyvesi sayesinde büktü neden duvar kırmasın? Ayrıca cartoonlarda rastlanan her şeyi de yaptı. Bir bu kaldı.

Sene bilmem kaç Loguetown Smoker'a bağladı Oda; 1111. bölümde, Yonko üstü birinin hasar veremiyoruz muhabbeti yapması saçma yani. İhtiyarların yeteneklerine bakarak Zoan+Logia+Paramecia meyvelerinin bir birleşimi olduğunu söyleyebiliriz; Örümcek olan ihtiyarın Bonney'nin annesinde denediği şey başarıya ulaşmış olabilir.

İhtiyarlar biraz tırt geldi bana, en başından eteğindekileri bu kadar ortaya dökmeleri hoş değil. Güç dengesini bir temele oturtmak imkansız bir hal aldı.

Kizaru bizim tayfanın rüzgarına fazla maruz kaldı, onun yolu da artık belli, yardım eder bizimkilere.

Çok acilen G6 lazım, dövüşler cidden bomboş hissettiriyor, dövüş bile değil aslında. Biz bunu çok gördük; Luffy'nin suratındaki salak gülümseme silinip ciddileştiği zaman One Piece yeniden başlar.
G5 icin luffy nihai teknigim dedi o isi gec. Zaman,mekan,gerceklik her seyi bukuyor. Tanri meyvesi falanda degil. Seri disi bir meyve bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık