Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111: Güneşin Kalkanı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 58.7%
  • Orta

Kullanılan: 47 24.9%
  • Kötü

Kullanılan: 31 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kenshiro ile konuşurken onun söylemine laf ettim, gelip sen savundun. Alakayı kuramadım bizi karalama kampanyası mı çeviriyorsunuz anlamadım ama bu işin peşine düşeceğiz.

Şimdi de kaç gün önceki mesajlar eşelenmeye başlamış…
@Kenshiro'nun yazdığı şeyi @Trafalgar Law'un üstlenmesi olayın önceden planlandığı şüphesini uyandırdı öte yandan @MD. Teach ile tanışıklığı olduğunu itiraf etti. Üçü birleşip seni yemeye çalışıyolar sanırım. Bu birlikteliği

Kenshiro ile konuşurken onun söylemine laf ettim, gelip sen savundun. Alakayı kuramadım bizi karalama kampanyası mı çeviriyorsunuz anlamadım ama bu işin peşine düşeceğiz.

Şimdi de kaç gün önceki mesajlar eşelenmeye başlamış…
Daha fazla ortalık çorba olmadan konunun kaynağını bulmalıydım. Laf ettin de istenmeyen olmuş adam shsjsh

Kensi kısmı benim hatalı yerim yani yanlış mesajda alıntıladım

@Kenshiro'nun yazdığı şeyi @Trafalgar Law'un üstlenmesi olayın önceden planlandığı şüphesini uyandırdı öte yandan @MD. Teach ile tanışıklığı olduğunu itiraf etti. Üçü birleşip seni yemeye çalışıyolar sanırım. Bu birlikteliği

Hepsinin ortak özelliği Karasakal düşmanı olmaları olabilir. @MD. Teach bunca zaman Karasakal’ı seviyormuş gibi yaparak içerden bitirmeye çalışmış. Her zaman gömmesinden anlamalıydık.

Bu plan tutmaz demistim tayfaya shikamaru gibi bir adam lazımdı şimdiye 200 ayrı plan daha yapmıştı ama bizde burgess naleti var ne işe yaradığı bilinmiyor.

Hepsinin ortak özelliği Karasakal düşmanı olmaları olabilir. @MD. Teach bunca zaman Karasakal’ı seviyormuş gibi yaparak içerden bitirmeye çalışmış. Her zaman gömmesinden anlamalıydık.
Yok artık hocam günahımı alıyorsunuz hain olabilirim arkadan iş çevirebilirim sinsi ve kalleş de olabilirim ama Karasakalı kimseye değişmem diye düşünüyorum da pek de emin olamadım.

Karasakal dile gelse benim Karasakal sevdamı sorgulamamalı bana yapılan en büyük yanlış olur bu ne olmuş Karasakal gömdüysem 5 gün gömerim 1 gün överim aramızda lafı olmaz yani.

@MD. Teach birbirlerine bilgi sızdırıp operasyon çekmeye çalıştıkları belli oldu. @MD. Teach düşmanlarını iyi tanı. Büyük teşko dönmüş sana.

@Trafalgar Law pot kırdı az önce, @artyomdh büyük operasyon atlattık ustalar
Usta @MD. Teach ile bizi birbirimize kırdırmaya çalışıyorlar . Teach ve Luffy balı konusunda halbuki birlik içindeydik. @MD. Teach bize karşı dolduruyorlar. Konuya bir girdim @MD. Teach Teach'imi kimseye vermem. Gerekirlerse yakarım ortalığı diyordu. Sakin kafayla tekrar okudum mesajları. @Skywalker işi bu.

Usta @MD. Teach ile bizi birbirimize kırdırmaya çalışıyorlar . Teach ve Luffy balı konusunda halbuki birlik içindeydik. @MD. Teach bize karşı dolduruyorlar. Konuya bir girdim @MD. Teach Teach'imi kimseye vermem. Gerekirlerse yakarım ortalığı diyordu. Sakin kafayla tekrar okudum mesajları. @Skywalker işi bu.
Yemezler :D adamı beğenmeyip ilk ateşi yakan sensin
Teach'te Erkan ve @MD. Teach gibi fanlarla sınanıyor. Biz @Montana ile Teach'in itibarını toplamaya geldik lobiye. @MD. Teach bize kucak açmak yerine taşla sopayla karşıladı. Halbuki en başta iyiydik.
Bir tane mesajımı gösteremezsin kendini doğrulayacak :D @Montana üzgünüm ama içinizdeki hain @artyomdh

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık