Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108: Tüm Dünyanın Dikkatine!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 124 69.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 21.8%
  • Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olayları engelleyemeyen Satürn, İmu tarafından ocak dışı bırakılır mı acaba :F
Satürn’den önce Kizaru’nun fişi çekilecektir.Kizaru’nun yerinde olsam Luffy’nin tayfaya katılırdım.Mery Geoise’ye gidip Satürn’e ne olduğunu kimseye açıklayamaz.

Satürn’ün ölümü Kizaru’nun başarısızlığı olarak görülecektir.Hele ki dış dünya Gorosei’lerden birinin ölümünü öğrenirse Kizaru’yu çarmıha gererler.

Satürn’den önce Kizaru’nun fişi çekilecektir.Kizaru’nun yerinde olsam Luffy’nin tayfaya katılırdım.Mery Geoise’ye gidip Satürn’e ne olduğunu kimseye açıklayamaz.

Satürn’ün ölümü Kizaru’nun başarısızlığı olarak görülecektir.Hele ki dış dünya Gorosei’lerden birinin ölümünü öğrenirse Kizaru’yu çarmıha gererler.
Saturn'ün ölmü Im tarafından olursa, Kizaru'dan hiçbir şey bilmezler diye düşünüyorum ki Kizaru'nun çarmıha gerileceğini yine düşünmüyorum. Akainu'nun kendi adamını Gorosei'ye satacağını düşünmüyorum ki Kizaru Saturn'ün hiçbir lafından çıkmadı.

Saturn'ün ölmü Im tarafından olursa, Kizaru'dan hiçbir şey bilmezler diye düşünüyorum ki Kizaru'nun çarmıha gerileceğini yine düşünmüyorum. Akainu'nun kendi adamını Gorosei'ye satacağını düşünmüyorum ki Kizaru Saturn'ün hiçbir lafından çıkmadı.
Sen hiç bir çalışanın patronuna emir verdiğini gördün mü?

Akainu’nun sözü kendi altındaki diğer denizcilere işler.Imu, Kizaru’nun kellesi gidecek derse Akainu’nun yapacağı hiçbir şey kalmaz.

Sen hiç bir çalışanın patronuna emir verdiğini gördün mü?

Akainu’nun sözü kendi altındaki diğer denizcilere işler.Imu, Kizaru’nun kellesi gidecek derse Akainu’nun yapacağı hiçbir şey kalmaz.
Aynı açıklamayı yazdım ama cümlenin sonunu getirememişim :( , Imu isterse öldürür ama onun haricinde Gorosei canını alamaz diye düşünüyorum. Imu'nun şuan isteyip yapamayacağı şey yok.

Söz çok hoşuma gitti, not aladım ama fikrim aynı olacaktır. Kizaru gibi bir gücün kellesini almazlar.
Kizaru kim ki kellesi alınmasın.Eğer gorosei ölüm emrini verirse Kizaru’nun 7 ceddini bile öldürür.

Akainu ve Aokijiden boşalan Amiral boşluğunu bile hemen doldurabildiklerini düşünürsen Kizaru önemsiz biri hükümet adına

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık