Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108: Tüm Dünyanın Dikkatine!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 124 69.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 21.8%
  • Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet o yuzden acti zaten bizim gebeş? Yoksa neden acti biliyorsan soyle.
Hizlica isini bitirip,adadan kacmak icin.
Lucci ilk zoan moda girip Zoro ve Luffy'i uçurduğu sıra normal formuyla bu ikisine karşı bir şey yapamayacağı için mi geçti? :D Kaido vs Luffy'i okumamış gibi yorum atmayın. Kaido da Luffy base modta savaşırken full melez modta savaştı. O zaman Kaido melez moda girmeden Luffy ile savaşamazdı diyen kaç kişisiniz? Bir elinizi kaldırın sayınızı bilelim.

Bölümde 2 şey dikkatimi çekti.

1- Sanjinin Satürnün yeni formuna olan sözleri özellikle gözlerine. Ve son sayfada Nika -Satürn göz bakışları aynı gibi geldi. Nika-IM- Gorosei ilişkisi var diyoruz zaten ama meyveleri de bağlantılı gibi. Satürnü de amirallerden güçlü görüyorum. Her ne kadar adam gibi savaşmasada.

2- dış ses tüm dünyayı sarsacak olaylar gerçekleşecek demişti bu arc için. O olaya geldik sanırım. Vegapunk tüm dünyaya gerçekleri ve nikayı anlatıcak gibi duruyor. ( yazar bozuntusu herşeyi anlattırmaz ya da bize göstermez bu konuda anlaşırsa)

Gerisi teferruat. Luffy 2vs1 atıyor. Oyalama ve kaçış işini yapacaktır. 2 sini bu arc harcamaz yazar. Zaten 2 karakteri de adam akıllı savaştırmıyor. Özellikle amirallerden güçlü olduğunu düşündüğüm Satürnü.

Sanji reis e kızanları da anlamıyorum. Herif kaptanının sözünü dinliyor ve sözlerini tutmaya calısıyor. Adam ölüm döşeğinde, luffy-sanji de adamı kurtarmak istiyor bu kadar basit. Olay vegapunkun ölüm döşeğinde olması yani. Olmasaydı aslanlar gibi savaşırdı reis. Şüpheniz mi var bundan :mincika: ve bariz bir şekilde bu arc kaçış arcı. Her karede kaçmaya çalışan tayfa üyeleri . Bir luffy-zoro- devler savaşıyor.

Karasakala da sinir olmaya başladım. Bedavadan sadece tayfanın bildiği bilgileri alacak. Bu artık şanstan öte birşey. Önüne düşüyor resmen. Çaba yok bilgi yok. Yalvaran, cok sey biliyorum nolur götürün diyen bir Caribou var. Bu kadar şans da göze batıyor. Luffy- karasakal şansı her zaman gözler önünde nedense. Bunlar seri sonu beraber omuz omuza savaşırlar. Ying yang reisler. Demedi demeyin:oleyo2:

Son düzenleme:
Luffy'nin G5 formunda sürekli bir şeyleri kavramasından daraldım arkadaş! Kakaka kikiki gülmesi veye gülerek etrafa saldırması problem değil, hatta Joker gibi psikopat bir gülüş ile delirmesi inanılmaz güzel sahneler ortaya çıkarabilir ama bizim Yonkou Luffy sürekli birilerini avcunun içine alıyor. İnanılmaz iki sayfalık panelimiz var, Kizaru'yu kavramak yerine güzel bir yumruk atsan ve Saturn hareket ederken yeri lastik yaparak hareketini sınırlasan ve hiçbir yere gitmiyorsunuz panelinin oradaki surat ifaden ile yapsan, şuan hepimiz "offf anasını" diyorduk.

Hikaye örgüsünü bize versin ve biz geliştirelim, neler nele yaparız varya. Şuradaki iki üç amiralciyi alırım Kizaru'ya öyle sahneler yazarım ki, birde karşı görüşleri alır bizimkilere öyle sahneler yazarım ki. Harcanıyoruz anasını, vallaha bak.

Bölümde 2 şey dikkatimi çekti.

1- Sanjinin Satürnün yeni formuna olan sözleri özellikle gözlerine. Ve son sayfada Nika -Satürn göz bakışları aynı gibi geldi. Nika-IM- Gorosei ilişkisi var diyoruz zaten ama meyveleri de bağlantılı gibi. Satürnü de amirallerden güçlü görüyorum. Her ne kadar adam gibi savaşmasada.

Doğru bir tespit ve özellikle luffy' nin ve satürn'ün gözlerine odaklanmış çizimler.

Zoriciler her bölüm geçtikçe biraz daha çöküyorlar
Her çöktüşte de Luffy'ye giydirmeye çalışıyorlar
Yahu Şanji gibi bir mal bile amiral karşısında
Zoro yanına Jinbe de verildiği halde hala kediyle uğraşıyor
Ama Zoricilere sorarsan Nika olmasa Luffy gittiydi, kaçtıydı, göçtüydü
Hayır en sevdiğim diye adlandırabileceğim bir karakter vardıysa da o da Kid'di, Kid'in de içinden Shanks geçti, banane dedim geçtim
Zoro bölüm geçmeyi bırak "arc" geçiyor artık "arc"
Wano geçti, Egg Head geçiyor
Zoro icraat gösteremiyor Odacık sağol(ma)sun Zoriciler Luffy'ye karşı ezilmemek için bataklıkta çırpınır gibi mücadele veriyor
Ayrıca artık Nika değil Luffy olduğu kesin olarak cevap verildi
Bonney Nika seni bekliyordum dediğinde bizim mal oğlan Nika ne, kim falan diye mal gibi sorduğunda anlaşıldı ki bu mal bizim mal yani Luffy, Nika artık meyvesinin özelliği Odanın sçıp sıvaması
Yok Kaidoda üç defa öldü beş defa geberdi
Zoricilerin başka argümanı mı yok da temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp aynı konuları yineliyorlar
Arc ilerliyor bölümler geçiyor Zoriciler ilerleyemiyor
Valla Luffy'nin Bonneye mal gibi cevap vermesinden sonra keyif almaya bile başladım tekrardan hele ki Kizaru'yu zurna dürüm gibi tutması falan iyi yani
Tüm bunları Zori yapamıyor diye haset edip durmayın, bakın Şanji hiç bir şey yapamıyor😒
Neyse uzun lafın kısası
Hepimiz Makino'yuz😎

Zoriciler her bölüm geçtikçe biraz daha çöküyorlar
Her çöktüşte de Luffy'ye giydirmeye çalışıyorlar
Yahu Şanji gibi bir mal bile amiral karşısında
Zoro yanına Jinbe de verildiği halde hala kediyle uğraşıyor
Ama Zoricilere sorarsan Nika olmasa Luffy gittiydi, kaçtıydı, göçtüydü
Hayır en sevdiğim diye adlandırabileceğim bir karakter vardıysa da o da Kid'di, Kid'in de içinden Shanks geçti, banane dedim geçtim
Zoro bölüm geçmeyi bırak "arc" geçiyor artık "arc"
Wano geçti, Egg Head geçiyor
Zoro icraat gösteremiyor Odacık sağol(ma)sun Zoriciler Luffy'ye karşı ezilmemek için bataklıkta çırpınır gibi mücadele veriyor
Ayrıca artık Nika değil Luffy olduğu kesin olarak cevap verildi
Bonney Nika seni bekliyordum dediğinde bizim mal oğlan Nika ne, kim falan diye mal gibi sorduğunda anlaşıldı ki bu mal bizim mal yani Luffy, Nika artık meyvesinin özelliği Odanın sçıp sıvaması
Yok Kaidoda üç defa öldü beş defa geberdi
Zoricilerin başka argümanı mı yok da temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp aynı konuları yineliyorlar
Arc ilerliyor bölümler geçiyor Zoriciler ilerleyemiyor
Valla Luffy'nin Bonneye mal gibi cevap vermesinden sonra keyif almaya bile başladım tekrardan hele ki Kizaru'yu zurna dürüm gibi tutması falan iyi yani
Tüm bunları Zori yapamıyor diye haset edip durmayın, bakın Şanji hiç bir şey yapamıyor😒
Neyse uzun lafın kısası
Hepimiz Makino'yuz😎
Zoro'cular maalesef çok geri kaldı. Argümanları gelismiyor.:(

Vegapunk söylemiyle dış dünyayı gösterecekse arc 2-3 bölüm daha uzar. Zoro dövüşü de 2 bölüm eder. Luffy dövüşü ve adadan ayrılma da 2-3 bölüm eder.
7-8 bölüme bitmesi lazım artık tabi gene uzatabilir görücez bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık