Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108: Tüm Dünyanın Dikkatine!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 124 69.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 21.8%
  • Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Mewtwo Luffy'nin gelene geçene g5 açmasından seviye belirlenemez bu arada. Luffy gidip Drake çöpünün tek attığı kolcuya da tek attı g4 ile. Birisi o g4 ile çatıda bile iş yaptı diğeri Guernica'ya paspas oldu. Lucci'yi yenmesi için g5 gerekmediğini tüm dünya biliyor.Senin mantığınla Lucci'yi de g5siz yenemeyeceği için hemen o formu açtı.
Luffy’nin ne yapacağı belli değil. Benim tek dert ettiğim konu Kizaru’yu savaştırmayıp hala saçma sapan hallere sokması. Orada Luffy ve Sanji var gidiyor Vegapunk’u öldürmeye. E odak haliyle başka yerde olunca millette tam güç Kizaru’yu yeniyor gibi anlam çıkartıyor.

Luffy’nin ne yapacağı belli değil. Benim tek dert ettiğim konu Kizaru’yu savaştırmayıp hala saçma sapan hallere sokması. Orada Luffy ve Sanji var gidiyor Vegapunk’u öldürmeye. E odak haliyle başka yerde olunca millette tam güç Kizaru’yu yeniyor gibi anlam çıkartıyor.
Bizimkilerin yanında plot var işte. Gorosei+amiralin olduğu yerde tek ölü vegapunk çıktı işte. Yonko sagadan belliydi bu rezillik.Korsan temalı seride korsanı rezil eden amirali karizma bırakmaz.

öncelikle çeviri için elinize emeğinize sağlık. çok teşekkürler. iki kapak da bana renk ve kalite olarak çok iyi göründü. yeni kilit ve masaüstü resimlerim oldular ve yakıştılar da. devler kafasına indirdiği koramiral gerçekten gözüpek ve iş bitiriciymiş. devler olmasa zırhı bile deler dediği gücünün ve rütbesinin frankyde delik açacağını varsayıyorum. caribo gibi bir adamın hiç karşılıksız karasakala çok önemli bilgileri vermesinin amacını anlayamadım. bu adam para peşinde koşarak deniz kızları ve hazine çaldı. şimdi hepsinden daha önemli ve kimsenin sahip olmadığı böyle paha biçilemez şeyleri paylaşacak olmasını anlamsız buldum. sadece hayranlıkla olacak şey değildi. satürnün yeni formundan bişeyler bekliyordum ama sadece sırtındaki siyah alevin üstüne bir de düz alev eklenmiş. birileri full zoan mod açmış demese aklıma gelmeyebilirdi. ayrıca tamam örümceksin zehirlisin, mitolojiksin kafa patlatıyorsun ama nasıl ahtapot gibi kımıl kımıl hareket ediyorsun luffye saldırırken? zoro yok, sanji gene tekmüğü yiyor. amiral köpeği bu sefer tepkisizce vegayı deliyor. sonra luffy artık tek başına bir amiralden güçlü olduğunu kanıtlıyor. kizaru sonunda kan verdi. son olarak bölüm o kadar flashback başlayacakmış gibi bitti ki sonraki bölüm gene adanın dışına çıkacağız gibi düşünüyorum. o videonun tam halini göreceğimizi yada içinde gerçekten önemli bilgiler bulacağımızı sanmıyorum. çok az iki kelime duyarlar bizimkiler zaten saul sıradaki adada bu iş için bekliyor. herşeyi orada bol flashbackli öğreniriz. fb ye doyarız.

Amirallerle sağ kolların yakın olduğunu söyleyen mangada tek bir kelime yok. Zirvede Amiraller hep Yonkolarla anıldı.
Olumsuz! İsimlerinin Yonkou'larla anılmasının sebebi iki tarafında en üstünleri olmalarından kaynaklanıyor. Yonkou'lar korsanların en üstü, amirallerde donanmanın en üstündeki kişiler olması dolayısıyla isimleri Yonkou'larla bir telaffuz edildi. Aralarında bariz bir güç farkı var. WB bu güce güvendiği için Marinford'u bastı ve donanma da bundan korktuğu için eski efsanelerini, yeni amirallerini, Shichibukai'leri ve sayısız donanma askerini bu yüzden marinford'a çekti. Yonkou>>Amiral>YC1 bu denklem aynen bu şekildedir. Amirallerde ileri seviye silahlanma ve ileri seviye gözlem Haki vardır ama Haoshoku Haki çıkmaz. Beğenmediğin YC1'lerde bile bu yetenek vardır. Bu da onları amirallere daha yakın seviyeye çıkarır.

Beckman tam da o seviyede çıkacaktır. Katakuri ve Zoro ise o seviyeye yakın bir ligdedir. Bu üçü diğer YC1'lerden farklı bir konumdadır. Shichibukai'ler içinde de Mihawk, Doflamingo ve Hancock diğerlerinden sıyrılır.

Nika ilk kez gülmüyor.

Bu arada Sanji tekme yedi ama çizik yok ve fırlamadıda....
Önc çok dikkatlice satürnü izliyor hatta vegapunku hiç takmıyor, sonra luffye komut verip vegayı alıp kaçmaya başlıyor. Ne hikmetse aşırı dikkatli karakter kizarudan iyi bir darbe alıyor ve vegapunkun ölümünü hızlandıran saldırıyı yemesine müsade ediyor. Daha sonra sanjiye geçiren kizaru da savaşta dikkat etmenin önemini unutarak, luffy tarafından hamam böceği gibi eziliyor. Oda bu bölüm çizememiş malesef.
En dikkatsiz güle güle çocuk gibi havaya zıplayıp duran luffy bir fiske bile yemiyor.

Olumsuz! İsimlerinin Yonkou'larla anılmasının sebebi iki tarafında en üstünleri olmalarından kaynaklanıyor. Yonkou'lar korsanların en üstü, amirallerde donanmanın en üstündeki kişiler olması dolayısıyla isimleri Yonkou'larla bir telaffuz edildi. Aralarında bariz bir güç farkı var. WB bu güce güvendiği için Marinford'u bastı ve donanma da bundan korktuğu için eski efsanelerini, yeni amirallerini, Shichibukai'leri ve sayısız donanma askerini bu yüzden marinford'a çekti. Yonkou>>Amiral>YC1 bu denklem aynen bu şekildedir. Amirallerde ileri seviye silahlanma ve ileri seviye gözlem Haki vardır ama Haoshoku Haki çıkmaz. Beğenmediğin YC1'lerde bile bu yetenek vardır. Bu da onları amirallere daha yakın seviyeye çıkarır.

Beckman tam da o seviyede çıkacaktır. Katakuri ve Zoro ise o seviyeye yakın bir ligdedir. Bu üçü diğer YC1'lerden farklı bir konumdadır. Shichibukai'ler içinde de Mihawk, Doflamingo ve Hancock diğerlerinden sıyrılır.
Sağ Kolların Amirallere yakın olduğu söylenen mangadan bir şey yok demişim sen yine farazi yorum atmışsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık