Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108: Tüm Dünyanın Dikkatine!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 124 69.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 21.8%
  • Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aga her gördüğüm yerde aynı şeyleri diyorsun. Az bir dur düşün. Gözlük yapmasının dövüşü etkisi ne? Dalga geçer gibi bana Lucci'nın hızını görmek için yaptı deme. Lucci kim köpek de Nika'yı hızda geçecek de Nika bunun için gözlüğe ihtiyaç duyacak. Bu kadar çelişkili yorumlar yapmayın. Luffy'nin G5'teki güçleri bile hep lastik ile alakalı.

Neyi savunuyorsuuz? Hem rakibi yok diyorsun hem de Lucci'yi rakibi yapmaya çalışıyorsun.:(
kanka vallahi okumuyorsun cumleleri diyorum ki senin için hadi kabul ettim hepsi duz vurus olsun ama diyorsun ki haki basmadi,onu yapmadi luffy

desene lucci haki basti mi,koka basti mi, tekkai basti mi

bence birine objektif bakarken
digerinede bakmayi dene

İhtimali yok değil. Kayıp Yüzyıl da Joyboy'a arka çıkanların mekanlarında olma ihtimali çok yüksek. Plüton, Wano'da olduğuna göre Uranüs'ün de Elbaf'ta olması söz konusu olabilir.
Uranüs eğer ki Elbaf’ta ise Shanks, One Piece evreninin en güçlü kişisidir.Hatta hükümetin en büyük düşmanı Shanks olmalıydı.Çünkü Shanks sadece tayfasına değil aynı zamanda dünyanın en güçlü ordusu olarak nitelendirilen devlere ve bir de üstüne Uranüs gibi bir antik silaha sahip olmuş olur.

Benim anlamadığım böyle bir adam isteseydi Ace’i ve Beyazsakal’ı da kurtarırdı, One Piece’i de bulurdu, Karasakal’ı ve Arıkovanı’nı da yok ederdi.

Shanks’in büyük bir hükümet yanlısı çıkacağını düşünüyorum.

Dayı hiç girme oralara bence,usopp nami chopper gibi karakterler başrol olmasa 100 bölüm dayanmazlardı hepsinde plot armor var. Söyle düşün bunlar sıradan bir korsan tayfasında olsalardı ne olurdu sence? Plot armor ları olmasaydı güverteye ayak bastıktan kısa bir süre sonra mefta olurlardı, zoro luffy sanji franky bunlar öylemi yan karakter olsalardı bile shicibikai falan olurlardı. Nami chopper usopp bunlar düz senin benim gibi karakter, bunlara boşu boşuna çok cesur hayatını riske atan vs demeye gerek yok. yapacak başka bir şeyleri olmadığı için direk hayatlarını ortaya koyuyorlar :D
Usopp'un babasını müstakbel bir yonkou aramaya gitmiş, Usopp niye KK keskin nişancısı olamasın ki? Bu mantıkla bakarsak Franky de Pluton'un planlar yüzünden mefta olacak sıradan bir hayduttan öte olmazdı veya Zoro Helmeppo'ya kanıp Morgan tarafından idam edilen basit bir korsan avcısı olarak kalacaktı.
Augur'un Gorousei'ye üstten bakmasına gaza geliniyor ama
Iki yıl önceki Ace tek başına Teach'in adamlarını dümdüz edecekti, aynı ayarı iki sene önce Ace ona çekti. Augur saldırırken oturmuş şapkasını tutuyordu. Magellan, sadece Teach'in adamlarını değil, Teach'i bile iplemeyip hepsine tek attı. Akainu tek başına Teach korsanları ile yüzleşmeye giderken Teach ve adamları ardına bakmadan orayı terk etti. Teach olmasa Aokiji hemen hepsini yine düşük eforla alacaktı. Iyi göründüğü anlara bakacaksak hâlâ diyorum, Enies Loby'de binanın tepesindeki Hasır Şapkaların karizmalarına yaklaşamaz bile Teach korsanları. Usopp indirmeden önce meyvesinde ustalaşsın Augur, yoksa Yasopp'u da geçecek Usopp'u yeterince zorlayamayacak.

kanka vallahi okumuyorsun cumleleri diyorum ki senin için hadi kabul ettim hepsi duz vurus olsun ama diyorsun ki haki basmadi,onu yapmadi luffy

desene lucci haki basti mi,koka basti mi, tekkai basti mi

bence birine objektif bakarken
digerinede bakmayi dene
Lucci'den Luffy gibi haki şov görmüş olsak bir önemi olur. Luffy bunları basmadan da Lucci'yi zaten vurup indiriyor. Lucci Luffy zorlamadı ki kral haki bassın temassız bassın. Bilinci gidip saf dışı kalan Lucci'ydi.

Dayı hiç girme oralara bence,usopp nami chopper gibi karakterler başrol olmasa 100 bölüm dayanmazlardı hepsinde plot armor var. Söyle düşün bunlar sıradan bir korsan tayfasında olsalardı ne olurdu sence? Plot armor ları olmasaydı güverteye ayak bastıktan kısa bir süre sonra mefta olurlardı, zoro luffy sanji franky bunlar öylemi yan karakter olsalardı bile shicibikai falan olurlardı. Nami chopper usopp bunlar düz senin benim gibi karakter, bunlara boşu boşuna çok cesur hayatını riske atan vs demeye gerek yok. yapacak başka bir şeyleri olmadığı için direk hayatlarını ortaya koyuyorlar :D
Coppa yine faydalı bir karakter. Gümbürtü falan derken güçlü bile denilebilir. Ama Nami ile Usopp artık manga için sayfa israfı oluyorlar. Zaten Nami külotla dolaşıyor, başka bir değeri yok Oda için. Usopp desen halen gölgesinden korkuyor. Tamam korkak olabilir, hatta bu iyi bir şey ama kaç yüz milyonluk adam olmuşsun hala npc karakterlerden kaçıyorsun, korkuyorsun. Bari yara bere alsalar, façaları bozulsa, el kol göz falan verseler, heyecan olsa ama o da yok.

@sensey bu iş buraya sıçrarsa çaycı amcayla bağlantını forumun selameti için Kizaru gibi içimiz kan ağlaya ağlaya gözümüzü kapatarak ifşalasak ayıp etmiş olur muyuz? Yoksa modumuz şöyle takılacağız zaten de sorayım dedim.
Japonya'daki çaycı amcam yeni ulaştı. Öncelikle selamı var hepinize. Kizaru reis tek attığı Nika uyansın diye ona yemek verirken Luffy Kizaru'ya demiş ki: Amca Nika ne seni ne de Satürn'ü yenebilir, gel bize yardım et. Kizaru da tamam dövüş içinde beni yakalayın Satürn'ün işini ben bitiririm, sen rahat ol demiş. İşte o plan... :oleyo2:

Son düzenleme:
Uranüs eğer ki Elbaf’ta ise Shanks, One Piece evreninin en güçlü kişisidir.Hatta hükümetin en büyük düşmanı Shanks olmalıydı.Çünkü Shanks sadece tayfasına değil aynı zamanda dünyanın en güçlü ordusu olarak nitelendirilen devlere ve bir de üstüne Uranüs gibi bir antik silaha sahip olmuş olur.

Benim anlamadığım böyle bir adam isteseydi Ace’i ve Beyazsakal’ı da kurtarırdı, One Piece’i de bulurdu, Karasakal’ı ve Arıkovanı’nı da yok ederdi.

Shanks’in büyük bir hükümet yanlısı çıkacağını düşünüyorum.
Hükümet yanlısı biri çıkmasını beklemiyorum. Muhtemelen kaderci biri ve kehanete inanıyordu ve zamanı gelinceye kadar harekete geçmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık