Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108: Tüm Dünyanın Dikkatine!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 124 69.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 21.8%
  • Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Usta Kaido'yu hortum tutar gibi tutup çatıya çekti. Sonra kafasında bir sağa bir sola döndürdü. Ellerini gözlerinden dışarı çıkardı. Madara etti Kaido'yu. Kizaru Kaido'nun 100'de biri kadar rezil olmamıştır.
Cartoon gücü Kizaru’da işlevsiz kalıyor, yazar tercihi.
Nika Kizaru'dan ilk kanı 6 ayda alabildi. Bakalım Kaido'ya yaptığı çizgi film efektini kaç ayda yapacak. :D

Kardeş ana karakterden bu kadar rahatsız san takip etme seriyi yav. Gebeş mebeş ne alaka. Seri bu beğeniyorsan oku beğenmiyorsan okuma takip etme. Ben sanji zoro vs yi luffyden daha çok severim ama senin gibi söylemlerim de yok. Sen sevmiyorsun diye sürekli kötüleme aşağılama durumuna girmeye ne gerek var varsa böyle bir durumun takip etme de rahatla
Ben eleştirenlerin seriyi sevdikleri için eleştirdiklerini düşünüyorum saçma bir karar yüzünden seri iyice erimeye başladı

BM de çok genç sayılmaz, Garp bunu alır bence her türlü. Hız, haki, gözlem konularında çok önde.
Bm yonkou karda ezilen ryou amirallerde ezilen şimdilik. İkisinde hakskz yere harcandı. Bi tarafta sağ kolunu yenmiş luffyi nerdeyse tekleyen bm sonrasında katakuriyi yenemeyeceği düşünülen 2 boş karaktere yenildi, diğer tarafta yaralı yada yorgunda olsa sağ sol kolu tekleyip sonrasında 9 kına zorlanmadan üstün gelen ryo shanks tarafından rezil edildi. O yüzden bm garp olayında yorum yapmak zor

Ben eleştirenlerin seriyi sevdikleri için eleştirdiklerini düşünüyorum saçma bir karar yüzünden seri iyice erimeye başladı
Eleştiri ayrı ana veya önemli karakterlere nefret tabiri ayrı. Nefret ediyorsan takip etme bu kadar basit . Ki burdaki konu ana karakter seriye devam ediyorsan her 10 sayfanın 7 sinde kesin bu karakter olucak yani. Bu karakterden nefret ediyorsan kalan 3 sayfa için seriyi takibe gerek yok demek istediğim o

Bu arc zaten adamlar full bahane uydurdular.Başta Kizaru’nu arkadaşları sebebiyle Mental olarak engeli var dediler patladılar.Luffy kan alamadı dediler gene patladılar.Şimdi de ciddi değil diyorlar.Alıştık artık bu bahanelere :D
Şu ciddi değil mevzusunda bir kısım Luffy fanı da benzer konuştu ama amiral lobisi işleri çok abarttı.
Anlaşılan amiral lobisinde gizli amiral düşmanları var, yarın olacakları önceden kestirip amiralleri ve amiral lobisini nasıl daha fazla küçük düşürürüz diye ince hesaplar yapıp öyle yazıyorlar. Şimdi de Kizaru'yu asla yenmeyecek deyip Sanji gömüyorlar, hep planlı. Bazı masum amiral hayranları da bu tarz yorumlara itibar edip bunları okuyunca sevinip gaza geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık