Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1094: Beş Kadim'den Aziz Jaygarcia Saturn - Bilim ve Savunma Savaşçı Tanrısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 106 62.4%
  • Orta

Kullanılan: 40 23.5%
  • Kötü

Kullanılan: 24 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Oda'nın çizimiyse bu adam niye dövüş çizemiyor, niye arka plan çizemiyor belli oldu. Youtube'da dakikalar içerisinde müthiş çizimler yapan tonla adam var. Oda ise katman katman çiziyor. Haliyle çok detay çizemiyor. Bölümler yetişmez yoksa.
Yanlış hatırlamıyorsam bir sbs de ''2 haftada 30 sayfa çizsem bana yeter.'' diyordu sanırım.

Yanlış hatırlamıyorsam bir sbs de ''2 haftada 30 sayfa çizsem bana yeter.'' diyordu sanırım.
Bu olayın normali ne bilmiyorum ama en başta gereksiz karalamalar yapmış gibi. Millet 3-5 daire çizip üzerine birkaç dakikada ana resmi koyuyor. Oda sıfırdan çizdiği için daha zor elbette. Bir yere bakmadan orijinal sahneleri çizen elemanları izlemek lazım, onlar nasıl çizecek.

Bu Oda'nın çizimiyse bu adam niye dövüş çizemiyor, niye arka plan çizemiyor belli oldu. Youtube'da dakikalar içerisinde müthiş çizimler yapan tonla adam var. Oda ise katman katman çiziyor. Haliyle çok detay çizemiyor. Bölümler yetişmez yoksa.
Evet, Oda'nın çizimi. Ama dövüş çizmemesinin sebebi yapamamasından mı kaynaklanıyor emin değilim. One Piece'in bir battle shonen manga olmasını istemediğini söylediği röportajları var, daha çok hikayelere odaklanmak istiyor. Ayrıca, tam hakim değilim stüdyodaki işleyişe ama istese asistanlarına çizdirebilir gibi geliyor. :bilmem:

Gördüğümüz kadarıyla bakıyorsak Karanlık meyvesinin en iyi olma şansı yok. Ha mangada öyle söylenildi diyorsan başka. Görünürde en güçlü Logia Magma çünkü
Karanlığı bende en güçlü olarak görmüyorum ama karanlık nasıl en güçlüsü değil o kadar meyveyi kapatıyor diyenler tarafından linçlenmek istemediğim için karanlığı ekledim.
Magma konusunda ise bence Yıldırım daha güçlü bir özellik magma ne kadar öldürücü olsada alan hasarı olarak yetersiz kalabilir ancak yıldırım meyvesi ile Enel’in yaptığı saldırıları biliyoruz yani.Oda Enel’in gücünü düşürmeseydi seride Enel’in konumu daha farklı olabilirdi.Öldürücülük konusunda magma ile yıldırım nerdeyse eşittir bence.Tabiki bu eşitlikte önde olan magma :respect:

Karanlık meyvesinin saldırı gücü pek yok gibi. Uyanışında belki inde taşıdığı silahlar bombalar zehirli bir şeyler olur diye düşünürem aybalam.

Karanlığı bende en güçlü olarak görmüyorum ama karanlık nasıl en güçlüsü değil o kadar meyveyi kapatıyor diyenler tarafından linçlenmek istemediğim için karanlığı ekledim.
Magma konusunda ise bence Yıldırım daha güçlü bir özellik magma ne kadar öldürücü olsada alan hasarı olarak yetersiz kalabilir ancak yıldırım meyvesi ile Enel’in yaptığı saldırıları biliyoruz yani.Oda Enel’in gücünü düşürmeseydi seride Enel’in konumu daha farklı olabilirdi.Öldürücülük konusunda magma ile yıldırım nerdeyse eşittir bence.Tabiki bu eşitlikte önde olan magma :respect:
Bu seride öldürücülük olayı hikaye.. bir tek Magma uzuv alabiliyor işte. Kaç volt yıldırım yeyip ölmüyor karakterler sırf oda karakter öldürmeyi sevmediği için.

Yıldırım meyvesi bence de op. Tam Amirallik meyve.. hem hız veriyor hem müthiş bir saldırı gücü. Ateş meyvesini 3e katlar 5e böler.

Enel o haliyle bile 500 milyarlık korsan eder demişti Oda. Who's who, Snackten alağı kalır yani yok Enelin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık