Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1088: Son Ders

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 110 58.2%
  • Orta

Kullanılan: 41 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 38 20.1%

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öldüğünü ilan etmeyip dondurduğuna göre ilerde tekrar ortaya çıkacak.Garp'dan hiç haz etmeyen benim bile birkaç bölüm içinde offpanel gitmesi bana bile tuhaf geldi Garp aşığı çok adam var forumda onları tahmin edemiyorum.İşin teknik kısmına hakim değilim ama anladığım kadarıyla vs leri çizmek zor geliyor çizere o yüzden genellikle offpanel yapıp geçiyor yoksa Kuzan vs Garp'ın bu kadar kestirilip atılmasının başka açıklaması olamaz.Luffy'nin Garp'ın durumunu duyunca çok umursayacağını sanmıyorum önce bir duraksar aklına geçmiş anılar gelir sonra Mf'de Ace'in başına gelenler gelir eski dedesinin onu veya abisini kurtarmak için kılını kıpırdatmadığı gelir yansan sana su veren itfaiyenin hortumunu seveyim der sonra karnım acıktı hadi bir biftek gömelim der maksimum 30 saniye içinde unutur.

Öldüğünü ilan etmeyip dondurduğuna göre ilerde tekrar ortaya çıkacak.Garp'dan hiç haz etmeyen benim bile birkaç bölüm içinde offpanel gitmesi bana bile tuhaf geldi Garp aşığı çok adam var forumda onları tahmin edemiyorum.İşin teknik kısmına hakim değilim ama anladığım kadarıyla vs leri çizmek zor geliyor çizere o yüzden genellikle offpanel yapıp geçiyor yoksa Kuzan vs Garp'ın bu kadar kestirilip atılmasının başka açıklaması olamaz.Luffy'nin Garp'ın durumunu duyunca çok umursayacağını sanmıyorum önce bir duraksar aklına geçmiş anılar gelir sonra Mf'de Ace'in başına gelenler gelir eski dedesinin onu veya abisini kurtarmak için kılını kıpırdatmadığı gelir yansan sana su veren itfaiyenin hortumunu seveyim der sonra karnım acıktı hadi bir biftek gömelim der maksimum 30 saniye içinde unutur.
Garpın bir şey yapmaması oradaki psikolojisiyle yapabileceği en büyük kıyaktı. Luffynin dedesine o tipsiz dragona çektiği muameleyi çekeceğini sanmıyorum.

Coby kendini buldu diye attığı sevinç dolu kahkahada kaldım ben. Böyle bir adamın yanında denizci olmak isterdim. Huzur içinde don canısı daha Kuzanla BB'yi çökerteceksiniz.

Kendini geride tutmana sıçam Coby sanki bana Zaraki de gücünü tam teşekküllü kullanmıyor. Ara ara boşluğa tekme yumruk at çapını ölç anasını satayım

Son düzenleme:
Garpın bir şey yapmaması oradaki psikolojisiyle yapabileceği en büyük kıyaktı. Luffynin dedesine o tipsiz dragona çektiği muameleyi çekeceğini sanmıyorum.
Hocam Garp'ı sevenler için MF de Ace ölürken ve Luffy de Wb tayfa ve Jimbei olmasa az daha ölecek olması herhanbir sorun teşkil etmeyebilir ama Luffy için inan bana bu büyük bir problem.

Hocam Garp'ı sevenler için MF de Ace ölürken ve Luffy de Wb tayfa ve Jimbei olmasa az daha ölecek olması herhanbir sorun teşkil etmeyebilir ama Luffy için inan bana bu büyük bir problem.
Yoo Luffy için herkesin yolu kendinedir. water 7da da kendi öldürecekti luffyyi. Dedesine kin gütmez o konuda ki platformdan önce karşısına çıktığında ona izin verdiğini iyi bilir. Orada Luffy'ye son dersini de verdi aslında Garp. "bu yolu sen seçtin, istemesen de yapmak zorunda olduğun şeyler var. Yap yoksa ace ölür" vs diye diyeceğini dedi sonra vurmasına izin verip yolundan çekildi. Bunlardan sonra bile luffy yapamam dede falan diyordu. Luffynin bellamyye duymadığı kini dedesine duymasını bekleme, luffy öyle biri değil. Kaldı ki Garpın suçu da değil olan biten.
Luffy Garpa ne hali varsa görsün muamelesi çekerse beni çok şaşırtır açıkçası.

Garp'ın esir edilmesi olayı çok kritik aslında. Çünkü Garp'ın bir yanı denizci bir yanı korsan bir yanı devrimci :) Yani bunların hepsini ortak bir savaşta buluşturabilecek bir durum var ortada ki dünya savaşı başlatabilir bu olay. Bu olayın sonunu büyük savaşa bağlarsa bence iyi olur. Üç nesil D. soyunu bir arada görmek ve büyük savaşın yine bir D. tarafından çıkması seri açısından hoş olur bana kalırsa.

Garp'ın esir edilmesi olayı çok kritik aslında. Çünkü Garp'ın bir yanı denizci bir yanı korsan bir yanı devrimci :) Yani bunların hepsini ortak bir savaşta buluşturabilecek bir durum var ortada ki dünya savaşı başlatabilir bu olay. Bu olayın sonunu büyük savaşa bağlarsa bence iyi olur. Üç nesil D. soyunu bir arada görmek ve büyük savaşın yine bir D. tarafından çıkması seri açısından hoş olur bana kalırsa.
Dragon haberi görünce umursamaz yine dağa taşa bakar Robin’i düşünür.
Luffy desek Robin aman kaptanım dertlenmesin der söylemez söylesede Luffy önem vermez o kendisini kurtarır der geçer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık