Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054: Alev İmparatoru

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 286 81.9%
  • Orta

Kullanılan: 48 13.8%
  • Kötü

Kullanılan: 15 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks kötü karakter, Luffy'ye madik atıp One Piece'i kendisi ele geçirecek vs diyenleri görüyorum da arkadaşlar, Shanks her şeyin farkında. Kendisi, One Piece evrenindeki en zeki 8-10 karakterden biri ve kendisinin bir yan karakter olduğunu biliyor. Eğer Luffy ile ters düşerse kaybedenler kulübüne dahil olacağını da biliyor ve planlarını/yatırımlarını Luffy'ye göre yapıyor. Yeri ve zamanı gelince az ama öz sahne alıp, oyununu oynuyor ve sessizliğe gömülüyor.

Shanks kesinlikle kötü değil. Raftel'e giden yolda önemli bir mihenk taşı. Zamanı geldiğinde çıkacak sahneye, oynayacak rolünü ve alacak alkışını.

Kuina ölmemiş bile der bu.
Kuina ölmedi zaten merdivenden düşmeyle köpek yavrusu ölmez bu seride. :D
Kuina Izo'nun yolundan gidip erkek olmuş olabilir hocası da Wano'lu zaten tanıştırmıştır Kiku ile falan.Kılıç ustalığı için erkek olmak gerektiğini düşünüyordu.En kötü İvankov seçeneği var.Yada belki yükselip direk Im olmuştur. xD

Kuina Izo'nun yolundan gidip erkek olmuş olabilir hocası da Wano'lu zaten tanıştırmıştır Kiku ile falan.Kılıç ustalığı için erkek olmak gerektiğini düşünüyordu.En kötü İvankov seçeneği var.Yada belki yükselip direk Im olmuştur. xD
Tanrı şövalyelerine ne diyorsun hükümette yeni yeni şeyler çıkıyor seni de korku saldı mı?

One piece dünyası hollow earth imiş. Kuina da oraya gitmiş.

Tanrı şövalyelerine ne diyorsun hükümette yeni yeni şeyler çıkıyor seni de korku saldı mı?
O yanında gezdirdikleri değildir elit bir ekip falan olabilir en nihayetinde wanonun bile elit ninja ekibi var.
Yalnız o kısmı ben geçiştirip okumuşum şimdi baktım Saka karışmıyoruz ete para vermesinler yesinler birbirini der gibi konuşmuş.:hhh:

İlginç birşey farkettim daha önce yazan illa olmuştur. Marineforddaki en etkin 4 korsan şuan yonko olmuş durumda. İkisi impel down baskını başlattı. Biri savaşı bitirdi biri wbyi öldürdü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık